Zapytanie
508... telefon

Zakątek

Podcibórz 8A, Lidzbark, Warmińsko-Mazurskie,

W pobliżu: Olsztynek, Lubawa, Iława, Działdowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Mława, Brodnica, Żuromin, Iłowo-Osada, Janowo

508... telefon
Wyświetleń: 2652


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 120

Zakątek

Zakątek rozpoczął działalność w roku 2004. Utworzony jest w kompleksie leśnym w odległości 3km od miasta Lidzbark (powiat Działdowo, woj. warmińsko-mazurskie) tj. w miejscowości Podcibórz 8 A, blisko drogi wojewódzkiej nr 544 – Brodnica-Działdowo. Lokal położony jest na areale o powierzchni 1,2ha. Najbliższe zabudowania znajdują się 300m od lokalu.

Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 600m². W lokalu znajdują się dwie połączone ze sobą sale o łącznej powierzchni ok. 200m². Na piętrze znajduje się 11 pokoi dwuosobowych w tym 1 apartament małżeński z kominkiem o powierzchni 20m².

Lokal zajmuje sie organizacją imprez weselnych do 120 osób, imprez okolicznościowych, dancingów, karaoke oraz różnego rodzaju szkoleń. W promieniu 8km znajdują się 4 jeziora, w odległości 500m rzeka Wel świetnie nadająca się na spływy kajakowe. W odległości 40km od lokalu znajdują się historyczne Pola Grunwaldzkie. Lokal Zakątek gwarantuje dobrą kuchnię oraz domową atmosferę.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Lidzbark, Lokale weselne, Nietypowe miejsca, Wesele nad Jeziorem, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót