Zapytanie
781... telefon

Dwór Kukuczka

Istebna 1820, Istebna, Śląskie,

W pobliżu: Szczyrk, Wisła, Ustroń, Zwardoń, Koniaków

781... telefon
Wyświetleń: 9905


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 200

Dwór Kukuczka

Restauracja Dwór Kukuczka zlokalizowana jest przy głównej drodze łączącej Istebną z Koniakowem oraz Jaworzynką. Restaurację tą zbudowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie świetną kuchnię opartą na naturalnych składnikach w dużej mierze z regionu ( jagnięcina , sery, wędliny tutejsze), w którym jest zlokalizowana, lecz również dla osób, które chcą zorganizować różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. 

Na początku projektowania stwierdziliśmy, że nasza restauracja będzie zawsze otwarta dla gości z zewnątrz, dlatego w obiekcie znajdują się dwie sale z czego jedna jest połączona z antresolą na której serwowane są desery i ciasta przygotowane w własnej kuchni cukierniczej. 

Na sali głównej w połączeniu z antresolą jesteśmy w stanie zorganizować imprezę do 200 osób. Sala druga jest idealnym miejscem do zorganizowania imprezy dla 160 gości, na Sali zostało zainstalowane profesjonalne nagłośnienie przygotowane przez specjalistów, co pozwala nam organizować zabawy taneczne. Stropy między salami są wygłuszone, aby zwiększyć komfort gości.

Na każdym z pięter znajdują się kuchnie połączone trzema windami towarowymi co przyśpiesza oraz ułatwi prace kelnerom i kucharzom. Nie zapomnieliśmy również o wygodzie naszych gości, którzy miedzy piętrami będą mogli się poruszać 6cio osobową windą. 

Nasza restauracja jest miejscem przyjaznym dla dzieci, wasze pociechy mają do dyspozycji sale zabaw o powierzchni 50m^2, oraz plac zabaw z tyłu restauracji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Istebna, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Górach, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Industrialne Sale Weselne, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót