Zapytanie
75... telefon

Gościniec Łojewski

Wojcieszyce 300, Wojcieszyce, Dolnośląskie,

W pobliżu: Lubań, Jelenia Góra, Legnica, Karpacz

75... telefon
Wyświetleń: 4080


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 60 do 80

Gościniec Łojewski

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się na co dzień serwowaniem pysznych posiłków. Restauracja w swojej ofercie posiada swojskie jadło. Zaczynając od pierogów przez dania mięsne, skończywszy na deserach. Smażalnia natomiast oferuje bogaty wybór świeżych ryb.

Chcielibyśmy również zwrócić Państwa uwagę na teren, na jakim znajduje się nasz lokal. Jest to bowiem jeden z naszych największych atutów-ogromna przestrzeń z pięknym widokiem na pasmo górskie; może być inspiracją do wyjątkowych przeżyć.

Natomiast po sytym obiedzie proponujemy Państwu spacer po naszej posesji. Jeżeli planują Państwo romantyczne zaręczyny, wesele, bądź chrzciny - nasz lokal spełni Wasze oczekiwania! Każde życzenie będzie dla nas wyzwaniem.

Prowadzicie Państwo firmę? Chcecie zorganizować imprezę firmową, na której pracownicy będą się świetnie bawić i integrować nie tylko przy stole?

Gościniec Łojewski to dwa lokale w przepięknym miejscu. Restauracja z polskim, domowym jedzeniem i Smażalnia z pysznymi, zawsze świeżymi rybami. Wszystko to położone nad dwoma stawami, z widokiem na Karkonosze.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wojcieszyce, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Górach, Wesele i Ślub w Plenerze, Obiady Weselne

Powrót