Zapytanie
733... telefon

Hotel i Restauracja na Skarpie

1 Maja 15f, Ząbkowice Śląskie, Dolnośląskie,

W pobliżu: Kłodzko, Dzierżoniów, Bielawa, Nowa Ruda, Kamieniec Ząbkowicki, Paczków, Złoty Stok, Srebrna Góra

733... telefon
Wyświetleń: 931


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

180 zł / os

Liczba gości

od 25 do 32

Kameralna atmosfera w szykownych wnętrzach Hotelu na Skarpie– najwyżej ocenianego hotelu w Ząbkowicach Śląskich to idealne miejsce na organizację przyjęcia weselnego.
Starannie odrestaurowane, eleganckie wnętrza starej willi zachwycą nawet najbardziej wymagających gości, a znakomite receptury naszego szefa kuchni rozpieszczą każde podniebienie. Staramy się spełniać wszystkie życzenia naszych gości – uroczysty obiad weselny, skromne przyjęcie dla rodziny, wegańskie menu, a może zabawa do białego rana? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy w organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego, zapraszamy!

Z przyjemnością organizujemy kameralne przyjęcia weselne do 32 osób. Szykownie zaprojektowane wnętrze Restauracji na Skarpie wraz z przestrzenią w oranżerii dają możliwość organizacji wyjątkowego wesela. Podczas planowania przyjęcia naszym priorytetem są indywidualne potrzeby gości. W zależności od preferencji naszym gościom proponujemy skomponowane przez Sebastiana Kornackiego menu a’la carte lub indywidualnie przygotowane menu z kuchnią polską i tradycyjną. Przygotowujemy także przyjęcia z kuchnią wegetariańską i wegańską.

  • Noclegi

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ząbkowice Śląskie, Lokale weselne, Restauracje, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót