Zapytanie
888... telefon

Ilkus Hotel & Restaurant

Główna 2a, Krze, Małopolskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Olkusz, Chrzanów, Trzebinia, Bukowno, Klucze

888... telefon
Wyświetleń: 1393


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 179

Ilkus Hotel & Restaurant

Ilkus Hotel & Restaurant znajduje się w Krze - okolicy Olkusza. To miejsce, w którym zorganizujesz swoje wymarzone wesele. Parze Młodej oraz jej Gościom udostępnimy naszą salę, która wyróżnia się nowoczesnym lofotowo-industrialnym designem z oryginalnymi ceglanymi elementami na ścianach. Z kolei wysoko zawieszony sufit oraz duże okna wpuszczające światło słoneczne do wnętrza to jedne z wielu zalet naszej nowoczesnej i eleganckiej sali weselnej. 

Organizujemy przyjęcia weselne nawet na 180 osób, udostępniając Oranżerię oraz salę restauracyjną. Dla par młodych, które chcą zorganizować mniejsze przyjęcie, oferujemy wynajem głównej sali na 60-80 osób.

Na czas przyjęć weselnych sala oranżeryjna zamienia się w parkiet, który zapewnia możliwość swobodnej zabawy. Co ważne, istnieje również możliwość organizacji ceremonii zaślubin "na miejscu" w Hotelu Ilkus.

Nasze menu opiera się na klasycznych, znanych i lubianych potrawach, które podajemy w wyjątkowy sposób. Wiele składników tworzymy samodzielnie - od podstaw, między innymi: makarony, chleb czy masło. 

Zapewniamy również możliwość wynajmu 29 pokoi dla nowożeńców oraz Gości weselnych. Do dyspozycji oddajemy również duży parking.

Co ważne, wiosną 2024 roku wprowadzimy dodatkową salę przeszkloną, która pozwoli na organizację wesel do 300 osób

Gwarantujemy, że Twoi Goście będą zachwyceni wnętrzem oraz jedzeniem, które zaspokoi wymagania nawet największych krytyków kulinarnych. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Krze, Lokale weselne, Restauracje, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót