Zapytanie
607... telefon

Karczma Koszarka

ul. Ploski 201, Bielsk Podlaski, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok, Doktorce

607... telefon
Wyświetleń: 739


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 100

Karczma Koszarka

Karczma Koszarka położona w Dolinie Górnej Narwi przy drodze krajowej nr 19 to przytulna restauracja oferująca dania oparte na starych polskich recepturach. Jej wnętrze nawiązujące do historii sąsiadującego mostu wprowadza gości w znakomity nastrój. To nie tylko najlepsze miejsce na przerwę w podróży. 

To także lokal idealny na spotkania towarzyskie oraz służbowe, organizację bankietów, czy imprez okolicznościowych. To wymarzone miejsce na przyjęcie komunijne, jubileusz, chrzciny czy inną uroczystość. Każdą z nich przygotowujemy z taką samą należytą starannością oraz dokładamy wszelkich starań by każdy z Państwa odczuł komfort i satysfakcję podczas pobytu w naszych progach. 

Karczma chętnie przyjmuje grupy zorganizowane, dla których oferta gastronomiczna oraz cenowa ustalana jest indywidualnie. Nasze potrawy przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów najlepszej jakości, bezpośrednio po złożeniu przez Państwa zamówienia. To tutaj spotkacie Państwo tradycyjną polską gościnność w połączeniu z profesjonalną obsługą.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bielsk Podlaski, Lokale weselne, Restauracje

Powrót