Zapytanie
89... telefon

Karczma Krys-Stan

ul. Kolejowa 11a, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie,

89... telefon
Wyświetleń: 13685


Średnia ocena: 5 z 21 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 40

Karczma Krys-Stan

„Wolą naszą najśmielszą jest ugościć Waszmościów najsowiciej, jak tylko spiżarnie pozwolą. Niech soczyste specjały naszej karczmy muskają Wasze zacne żołądki, a spokojne mury dadzą Spokój i schron każdemu, kto tutaj swą nogę postawi…”

Klasyczne dania kuchni staropolskiej

Serdecznie zapraszamy do spróbowania wyjątkowych dań kuchni staropolskiej . Przytulne i ciepłe wnętrze naszej Karczmy pozwoli odpocząć oraz spędzić miłe chwile przy smacznych potrawach. Kierując się przysłowiem „Gość w dom, Bóg w dom”, przyjmiemy naszych gości serdecznie i otoczymy ich wyjątkową opieką, dbając o to, by mogli w miłej atmosferze posmakować obiadów z naszej Karczmy . Stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych kucharzy, kelnerów i barmanów, którzy stale rozwijają swoje umiejętności, oferując Państwu usługi najwyższej jakości.

Spotkania w małym i większym gronie

Nasza karczma to idealne miejsce do spędzenia niedzielnego rodzinnego popołudnia lub sobotniego wieczora w gronie przyjaciół. Proponujemy również profesjonalną obsługę rozmaitych przyjęć. Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją eventów oraz imprez okolicznościowych w naszej karczmie, zachęcamy do kontaktu. Oferujemy również wynajem naszego lokalu.

Wesele w klimacie staropolskim

Wesele w staropolskiej karczmie? Czemu nie! Zachęcamy do organizacji przyjęć weselnych w olsztyńskiej karczmie Krys-Stan. Wyjątkowe wnętrza zapewnią niepowtarzalny klimat, a wspaniałe potrawy kuchni staropolskiej na długi czas zapadną gościom w pamięć.

Świetnie zdajemy sobie sprawę, jak ważnym wydarzeniem jest wesele, dlatego postaramy się, aby zorganizowane u nas przyjęcie było wyjątkowe.

Wesela organizowane w naszej karczmie wyróżniają się tym,że:

* każdy klient może liczyć na indywidualne podejście. Podczas organizacji wesela uwzględniamy wszystkie Państwa życzenia i sugestie.
* zapewniamy profesjonalną obsługę i serwis kelnerski
* przygotowujemy specjalne menu opracowane przez naszego szefa kuchni
* zapewniamy elegancką oprawa każdego przyjęcia

Zapraszamy! Organizujemy również imprezy plenerowe, w tym przyjęcia komunijne.

Serdecznie Zapraszamy!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

U Ulka 2019-08-05 10:23:05

Ocena: 5

Bardzo dobra organizacja przyjęcia. Menu dopracowane pod każdym kątem. Widać, że bardzo dobra współpraca menadżera z kuchnią. Oby tak dalej

P Paulina Jabłońska 2016-04-14 22:59:42

Ocena: 5

Polecamy :) Wspaniała obsługa w czasie wesela. Co do samych przygotowań nie mamy uwag. Doskonała współpraca. Dużo wsparcia i dużo zaangażowania. Dziękujemy za pomoc. Pozdrowionka!

H Hanna B. 2016-03-29 08:43:06

Ocena: 5

Co to było za wesele! Pięknie to wszystko zorganizowali. Zadbali o najmniejszy szczegół, by móc zadowolić nie tylko nas, ale również naszych gości, którzy z uśmiechem na twarzy chwalili dania na stole. Faktycznie - jedzenie mają wyborne.

K Karolina 2016-03-14 14:30:42

Ocena: 5

W Karczmie.. było super. Wesele idealne. Takie jak chcieliśmy. Goście zadowoleni, jedzenie dobre, wszystkiego naprawdę dużo. Warto było zorganizować tą uroczystość właśnie tutaj. Pozdrawiam.

R Renata Tylkowska 2016-01-27 04:43:20

Ocena: 5

Doskonały wybór. Nasze wesele zostało zorganizowane również w tej restauracji i powiem szczerze, że wybór okazał się być jak najbardziej słuszny. Dużym atutem restauracji jest bez wątpienia jedzenie, ale również uprzejmość i otwartość obsługi. Bawiliśmy się znakomicie.

K Katia 2015-12-17 21:46:23

Ocena: 5

Jesteśmy z mężem zadowoleni. Taki lokal, w takiej cenie i to z takim jedzeniem! Opłacało się! Cieszymy się, że to właśnie tutaj zorganizowaliśmy swoje wesele. Dziękujemy za miłą obsługę naszych gości.

K Kamila Wojtaszak 2015-11-21 08:15:21

Ocena: 5

Polecam! Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasze wesele zostało zorganizowane z klasą. Wszelkie wytyczne zostały wzięte pod uwagę, a jedzenie... mniam! Goście naprawdę byli zachwyceni. A my... na nowo zakochani i szczęśliwi. Dziękujemy.

A Aga 2015-10-29 08:26:57

Ocena: 5

Mieliśmy wesele w Restauracji Krys-Stan i podobało nam się. Jedzenie znakomite, zresztą znamy ich kuchnię nie od dziś, więc co do jedzenia nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Ponadto bardzo ciepłą atmosferę zapewnili nam na weselu. Goście byli pod opieką sympatycznej obsługi. POLECAMY!

A Aga 2015-10-06 08:12:32

Ocena: 5

Polecam!!!! Tak biesiadnego wesela na poziomie jeszcze nie widziałam. Jako gość byłam wzruszona organizacją przyjęcia w tym miejscu... Wszyscy goście bawili się znakomicie. Proszę o więcej takich wesel!!!

Z Zuzanna Wojtak 2015-08-19 07:33:22

Ocena: 5

Pięknie... Bardzo pięknie. Obsługa zadbała o wszystko. Każdy najmniejszy szczegół. Jedzenie wyborne. Dania były ciepłe, na stołach gości niczego nie brakowało. Rodzinna atmosfera i bardzo dobra cena. Polecam!

Tagi: Olsztyn, Lokale weselne, Restauracje

Powrót