Zapytanie
577... telefon

Karczma Maciejówka Borki 33

Borki 33, Borki, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok

577... telefon
Wyświetleń: 3096


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 20 do 180

Karczma Maciejówka Borki 33

Nasz kompleks znajduje się w sercu Puszczy Knyszyńskiej na wyjątkowych obszarach Natura 2000. Folkowy, sielski klimat naszego obiektu sprawia, że jesteśmy idealnym miejscem na wesele pełne natury i swobody. Z Białegostoku dojedziesz do nas w zaledwie 25 minut – autem.
Do dyspozycji gości jest duża karczma, mała karczma, wiata z paleniskiem a całość otaczają huśtawki, stawy, mnóstwo zieleni oraz dostęp do rzeki Supraśl.

Co robimy?

Z przyjemnością zorganizujemy huczne wesele na 180 osób jak i kameralne przyjęcie dla 20 gości. Nasza Karczma jest zawsze idealnie przygotowana, udekorowana polnymi kwiatami, świecami i pachnie pieczonym chlebem. Nasza doskonała regionalna kuchnia zaskoczy zapachem, naturalnymi składnikami i pieczołowitym przygotowaniem. Będziecie czuć się jak w domu- !!
Zostańcie z Nami na dłużej ! Baza noclegowa 30 miejsc w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej pozwoli Wam uciec od zgiełku miasta i wypocząć na łonie natury ! To idealne miejsce na spędzenie czasu w gronie przyjaciół i rodziny !

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Borki, Lokale weselne, Restauracje, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele

Powrót