Zapytanie
884... telefon

Karczma Matras

ul. Józefa Marka 52, Limanowa, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Mszana Dolna, Bochnia, Tymbark, Rabka-Zdrój, Kasina Wielka, Słopnice

884... telefon
Wyświetleń: 8238


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 50 do 300

Karczma Matras

Każdy marzy o tym, aby dzień Ślubu był wyjątkowy, jedyny i niezapomniany. Aby po latach spędzonych razem móc wspólnie wrócić do tych wzruszających chwil. Pragniemy spełnić to marzenie i sprawić, aby ten dzień był najpiękniejszym i długo wspominanym przez Gości wydarzeniem. 

Polecamy dwie klimatyzowane sale:

* kominkową do 130 osób
* salę gościnną do 300 osób 

Pomyśleliśmy również o najmłodszych i dla nich przygotowaliśmy kąciki zabaw oraz specjalne menu, aby umilić im weselną zabawę.

Miły i profesjonalny personel w góralskich strojach, zapewni komfort i obsługę na najwyższym poziomie podczas zabawy do białego rana.

Na Nowożeńców czeka komfortowy i przytulny apartament, a dla Gości weselnych przygotowaliśmy nowoczesne pokoje z łazienkami i TV. 


Szef kuchni wraz ze swoją załogą, serwuje regionalne, autorskie dania w niebanalnej kompozycji lokalnych produktów najwyższej jakości.

Połączenie tradycji z nutką nowoczesności sprawia, że pozostawiamy w pamięci Gości pyszne wspomnienia. Oferujemy własne propozycje menu, jak i możemy wspólnie stworzyć, Waszą Państwo Młodzi kompozycję dań.

Grillowisko to także doskonałe miejsce na organizację imprez biesiadnych, poprawinowych. 

Drodzy Państwo, sala weselna to nie tylko miejsce – to również opieka, którą Państwa obdarowujemy nie tylko podczas trwania uroczystości, ale co bardzo ważne również w trakcie przygotowań.


Nie boimy się wyzwań i sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających Gości, aby najważniejsze dla Państwa chwile zostały zapamiętane na zawsze. 

Zapraszamy do kontaktu! 

  • Noclegi
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Katarzyna F. 2020-03-17 11:09:34

Ocena: 5

Polecamy Karczmę Martas na rodzinne uroczystości. Jedzenie przepyszne; duże porcje :) Miła i sprawna obsługa. Kontakt z managerem p. Wojciechem rzeczowy i serdeczny. Można liczyć na życzliwe podpowiedzi przy organizacji przyjęcia i doborze menu. Przepiękny wystrój Karczmy - podobał się wszystkim, szczególnie osobom z innych rejonów Polski. Z pewnością tam wrócimy

Tagi: Limanowa, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Górach, Wesele z Noclegiem

Powrót