Zapytanie
600... telefon

Pałac pod Dębem

Wielka Wieś 36, Wielka Wieś, Pomorskie,

W pobliżu: Wejherowo, Darłowo, Kościerzyna, Bytów, Łeba, Rowy, Ustka, Lębork, Władysławowo, Potęgowo, Główczyce, Jastrzębia Góra, Słupsk

600... telefon
Wyświetleń: 11700


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 160

Pałac pod Dębem

W Pałacu pod Dębem organizujemy wszelkiego typu spotkania okazjonalne - wesele, komunie, urodziny, koncerty i wernisaże. Dania przygotowywane są z produktów kupionych od pobliskich gospodarzy - mamy wiejskie jajka, miód od własnych pszczół, czy ciasta pieczone przed gospodynię z Łupawy.

Wnętrza naszego pałacu są niezwykle klimatyczne, dzięki czemu nietrudno będzie tu zbudować niezwykły nastrój na waszym przyjęciu. 

W Pałacu pod Dębem zorganizować można przyjęcie nawet do 160 osób. Oferujemy również 52 miejsc noclegowych. 

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Katarzyna Szalacka 2022-11-24 10:46:33

Ocena: 5

Cudowne miejsce ,cisza spokój ,bardzo piękny pałac ,właściciele bardzo sympatyczni ,polecam lokal na śluby i inne okazje.

S Sebastian Pawlak 2022-11-24 10:45:50

Ocena: 5

Przepiękny, duzy palac. Pokoje komfortowe choć z zewnątrz obiekt wygląda jak by swój najlepszy czas miał za sobą. Ale ja wierze, że na PRZED sobą. Ciekawa aura. Polecam.

E Ela Orzechowska 2022-11-24 10:45:18

Ocena: 5

Byłam z rodziną na weselu - piątek do niedzieli. Pobyt bardzo udany (pokój sportowy),cisza ,przyroda i odpoczynek od telewizji. Sama impreza bardzo udana - świetna organizacja ,obsługa wszechobecna i na najwyższym poziomie. Zarówno potrawy na stole i drinki (pozdrowienia dla Pana przy barze) bardzo dobre. Przy okazji a'propos upałów - pokoje są orzezwiająco chłodne. Z czystym sercem polecamy ZWŁASZCZA na wesele.

Tagi: Wielka Wieś, Lokale weselne, Hotele, Wesele w Pałacu, na Zamku, Rustykalne Wesele, Wesele i Ślub w Plenerze, Eleganckie Wesele, Wesele z Noclegiem, Boho Wesele

Powrót