Zapytanie
603... telefon
Wyświetleń: 8206


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

495 zł / os

Liczba gości

od 10 do 180

Pałac Żółwin - idealny na wesela i przyjęcia okolicznościowe


Zapraszamy do Parku i Pałacu Żółwin, urokliwego miejsca, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a marzenia o wyjątkowym ślubie stają się rzeczywistością. Jesteśmy kompleksem pałacowo-parkowym na wynajem, prowadzonym jako rodzinna firma, oferującym niepowtarzalne możliwości dla Par Młodych. Nasz obiekt znajduje się zaledwie 25 km od Warszawy, w malowniczej okolicy przy Podkowie Leśnej. Zielona przestrzeń wokół posiadłości sprzyja integracji i rozmowom przy wspólnym stole, w pięknych okolicznościach przyrody. 

Pałac Żółwin to nie tylko obiekt na wynajem, ale przede wszystkim miejsce, które przeniesie Was w inną epokę. Rozpocznijcie swoją wspólną podróż w naszym romantycznym namiocie angielskim, alternatywnie, wybierzcie urok tarasu wschodniego lub intymność Biblioteki na mniejsze przyjęcia, bezpośrednio w Pałacu. Doświadczcie niezapomnianych chwil w rodzinnej atmosferze Pałacu Żółwin, przygotowując się w Apartamencie Marie Antoinette oraz Bibliotece Angielskiej przed ceremonią ślubną w plenerze. Odkryjcie uroki naszego 3-hektarowego parku z kortem tenisowym, dwiema strefami chilloutu dla gości oraz strefą zabaw z grami ogrodowymi, takimi jak bule. Ekskluzywność i kameralność to gwarancja, że Wasze wesele będzie jedynym wydarzeniem w danym terminie. 

Park Żółwin serdecznie otwiera swoje bramy dla Par Młodych marzących o niezwykłych ceremoniach ślubnych i weselach w plenerze. Jako miejsce plenerowe jesteśmy doskonale przygotowani do wszelkich warunków atmosferycznych. 

Zanurzcie się w historii 150-letniego Pałacu Radziwiłłów, który kiedyś pełnił funkcję doświadczalnej stacji jedwabnika. Nasze menu oparte jest na starannie odtworzonych Radziwiłłowskich recepturach, wzbogaconych o nowoczesny smak i styl francuskiej gastronomii. Dostępne są trzy różnorodne opcje, a także bogata oferta barowa. 

Zapiszcie swój rozdział w historii Pałacu Żółwin, tworząc niepowtarzalne wspomnienia w otoczeniu elegancji, natury i miłości.

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Miejsce zabytkowe
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

R Renata 2024-01-26 11:54:30

Ocena: 5

Jest to miejsce pełne uroku i historii, które zapewnia cudowny pobyt.

D Daniel 2022-11-10 08:12:17

Ocena: 5

Przepiękne miejsce z niesamowitą historią! Polecam i na relaks i na wszelkiego rodzaju imprezy! :)

J Jacek 2022-11-07 08:38:48

Ocena: 5

Wspaniałe miejsce, polecam wszystkim! Jeżeli zastanawiasz się nad organizacją imprezy, to już przestań się zastanawiać! :) Właścicielka jest wspaniała i z pewnością pomoże zorganizować idealne wesele!

A Andrzej 2022-11-07 08:36:21

Ocena: 5

Super obiekt, z duszą, dla koneserów i nie tylko. Imprezy okolicznościowe tam urządzone, są super - bardzo polecam!

A Anka 2022-10-01 08:48:28

Ocena: 5

Wspaniałe i urocze miejsce!

Tagi: Żółwin, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Pałacu, na Zamku, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele w Namiocie, Obiady Weselne, Boho Wesele Warszawa

Powrót