Zapytanie
723... telefon

Quale Restaurant

Narutowicza 48, Łódź, Łódzkie,

723... telefon
Wyświetleń: 482


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 1 do 40

Quale Restaurant

Quale Restaurant jest tak łódzka jak to tylko możliwe. Nie może być zresztą inaczej skoro mieści się w piwnicy fabrykanckiego pałacu.

Mamy tu polskie jadło, mamy rosyjskie, żydowskie i niemieckie akcenty, bo Łódź od początku była wielokulturowa i otwartością na nowe stała od zawsze. Mamy tu morze alkoholu na półkach, bo łodzianin (nie tylko ten z Bałut) za kołnierz nie zwykł wylewać, a fabrykant to i puścić dymka lubił.

Mamy tu wreszcie wnętrza ciepłe, przytulne i godne, urządzone w duchu czasu, który w tym mieście zawsze wywołuje nostalgiczne wspomnienia. A przy okazji, bo i taka lubi być Łódź, jest tu nowocześnie i inspirująco eklektycznie. Nic to, że na jednym z krańców miasta stoi stadion ŁKS, a na drugim Widzewa. Quale jest pośrodku. Nic to, że od wschodu przychodzi się do Quale z opery, a z zachodu z filharmonii. Quale jest w centrum, tuż przy nowoczesnym Dworcu Fabrycznym. W sercu Łodzi. Łódzka na wskroś.

Nasz lokal jest idealnym miejscem do zorganizowania wielu przyjęć okolicznościowych: obiadów weselnych, chrzcin, urodzin lub imienin. Nasza sala może pomieścić maksymalnie 40 osób.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Lokale weselne, Restauracje, Obiady Weselne

Powrót