Zapytanie
602... telefon

Restauracja Austeria BaHus

9 Listopada 10, Ustroń, Śląskie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Szczyrk, Cieszyn, Wisła, Wisła, Brenna, Brenna, Skoczów, Skoczów

602... telefon
Wyświetleń: 1751


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 120

Austeria BaHus

Restauracja znajduje się w centrum Ustronia, w odległości zaledwie 50m od rynku. Nasza restauracja posiada wielopokoleniową tradycję, w której staramy się łączyć tradycję z nowoczesnością. Naszym największym,  spośród wielu atutów, jest dobra, smaczna kuchnia, do której spróbowania gorąco Państwa zapraszamy. Po więcej informacji na temat serwowanych u nas dań zapraszamy do działu „Restauracja”.

Restauracja BaHus jest świetnym miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju imprez typu chrzciny i komunie. Dysponujemy obiektem mogącym pomieścić do 120 osób.

W okresie letnim oddajemy do Państwa dyspozycji duży ogródek letni (ok. 100 osób), w którym mogą się Państwo oddać swoistej kulinarnej rozpuście, rozkoszując się jednocześnie świeżym, górskim powietrzem oraz ładny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, na którym Państwa pociechy będą mogły do woli się wyszaleć podczas Państwa wizyty u nas, będąc jednocześnie cały czas w zasięgu Państwa wzroku. Wedle Państwa życzenia, istnieje również możliwość skorzystania  z grilla znajdującego się na zewnątrz.

Co roku w naszej restauracji odbywa się Sylwester z muzyką, na około 70 – 80 osób. Gwarantujemy zabawę przy świetnej muzyce i pysznym jedzeniu. Dodatkową zaletą jest fakt, iż o północy można zobaczyć piękny ustroński rynek, na którym odbywa się pokaz sztucznych ogni. W ciągu roku odbywają się także inne imprezy, o których informacji należy szukać w restauracji oraz na naszej stronie internetowej. Nasza restauracja, dzięki umiejscowieniu w ścisłym centrum Ustronia, daje łatwy dostęp do licznych atrakcji, nie tylko podczas Sylwestra i innych imprez, ale przez okrągły rok.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ustroń, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Górach, Wesele i Ślub w Plenerze, Wesele z Noclegiem

Powrót