Zapytanie
500... telefon

Restauracja Jaskiniowa

Sportowa 1, Solec Kujawski, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Bydgoszcz

500... telefon
Wyświetleń: 2476


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 120

Restauracja Jaskiniowa

Z pewnością zależy Państwu na stworzeniu niezapomnianej atmosfery podczas przyjęcia weselnego oraz profesjonalnym przygotowaniu i przeprowadzeniu tej wyjątkowej uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Restauracja Jaskiniowej.

Podczas przygotowania przyjęcia weselnego kierujemy się oczekiwaniami Pary Młodej i podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Gwarantujemy Państwu dobrą zabawę, wyśmienite jedzenie, elegancką oprawę uroczystości oraz usługi dodatkowe. Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoką jakość usług.

Przyjęcie weselne wśród dinozaurów gwarantuje, że to wyjątkowe wydarzenie będzie oryginalnym i niezapomnianym przeżyciem dla Państwa i Waszych najbliższych.

Organizujemy zarówno bardzo kameralne przyjęcia, jak i uroczystości nawet dla kilkuset osób.
Menu, które oferujemy jest bardzo urozmaicone i zadowoli nawet najbardziej wybrednego smakosza. Zadbamy o stworzenie romantycznego nastroju według upodobań Państwa Młodych.
W sezonie wiosenno – letnim proponujemy zaadoptowanie „Altany na wodzie” na niecodzienną salę taneczną.Państwa goście będą mogli skorzystać z noclegów znajdującym się obok JuraParku hotelu.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Altana na ślub
  • Plac zabaw

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Solec Kujawski, Lokale weselne, Restauracje, Wesele i Ślub w Plenerze, Obiady Weselne

Powrót