Zapytanie
693... telefon

Restauracja Jasna

Włodkowica 18, Wrocław, Dolnośląskie,

693... telefon
Wyświetleń: 15009


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

230 zł / os

Liczba gości

od 60 do 100

Restauracja Jasna to przede wszystkim wyjątkowe wnętrze... 

Świeże kwiaty, dużo światła, wyjątkowy klimat. Specjalizujemy się w kuchni regionu i produktu, akcentując przy tym smaki Dolnego i Górnego Śląska. Gotujemy uczciwie, prosto i ze smakiem.Nasza Restauracja mieści się w zabytkowej kamienicy z 1844 roku przy ulicy Włodkowica 18. Zarówno położenie w historycznej Dzielnicy Czterech Wyznań, przy pięknej Promenadzie Śródmiejskiej ciągnącej się wzdłuż fosy, jak i sama zabudowa czynią to miejsce wyjątkowym. Nasze wnętrza choć nawiązują do historii, są jednocześnie nowoczesne i stwarzają ciepły, przytulny klimat.

Restauracja Jasna otoczona jest pięknym ogrodem, w którym można zorganizować różne atrakcje dla gości, a także czas dla najmłodszych.Obiekt jest przyjazny dla wszystkich naszych gości. Posiadamy miejsce do przewijania dzieci oraz windę do której można wjechać wózkiem dziecięcy i inwalidzkim. 

Wyjątkowa lokalizacja i eleganckie wnętrza, w połączeniu ze starannie dobranym menu weselnym sprawią, że Państwa uroczystość będzie wymarzona, niezapomniana i dopracowana we wszystkich szczegółach.


Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów przyjęcia.


  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Miejsce zabytkowe

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Joanna 2020-03-02 09:23:41

Ocena: 5

Urządzaliśmy w Jasnej w styczniu wesele. Miejsce jest przecudne- nawet jeśli nie ma pogody za oknem! Wesele było na 80 osób i wypadło świetnie! Jedzenie bardzo dobrze, przemiła obsługa. Pani Manager świetnie nam pomogła w organizacji i dopięciu szczegółów! Polecam Bardzo!

K Kamila i Maciek 2015-07-16 22:55:51

Ocena: 5

Trafiliśmy tam przez ten portal. Byliśmy na rozmowie z Menadżerką i jesteśmy zdecydowanie na tak! Bardzo przyjemne miejsce, obok plac zabaw dla dzieciaków, fajne pokoje dla gości, ale urzekło nas jedzenie i propozycja cenowa...nie mogę napisać :-/ ale naprawdę co do jakości miejsca i kuchni KONKRENCYJNIE. NASZE WESELE JUZ WE WRZEŚNIU ALE NAJWAŻNEJSZE ZA NAMI - LOKAL :-)jak sobie przypomnę to napiszę jak było

L Laura 2015-07-02 07:48:22

Ocena: 5

Organizowaliśmy tam nasze przyjęcie weselne. Przepiękne miejsce, zdjęcia nie oddają uroku i zimowego ogrodu. Niecodzienne i niezwykłe miejsce na taką okazję. Obsługa sprawna, pyszne dania. Polecam, bo były to naprawdę znakomicie przeżyte chwile !

Tagi: Wrocław, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Mieście, Eleganckie Wesele, Obiady Weselne

Powrót