Zapytanie
32... telefon

Restauracja Marysin Dwór

Pukowca 17a, Katowice, Śląskie,

W pobliżu: Chorzów, Mysłowice, Gliwice, Rybnik, Zabrze, Bytom, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza

32... telefon
Wyświetleń: 34572


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

200 zł / os

Liczba gości

od 30 do 300

Restauracja Marysin Dwór

Ślub to szczególnie radosne wydarzenie w życiu każdego człowieka, dzień, w którym dwoje ludzi wstępuje razem na nieznaną dla nikogo drogę. Drogę, w której będą nawzajem musieli się wspierać, wybaczać ale i cieszyć z kolejnych przeżytych lat. Wesela mogą być bogate lub skromne, małe lub duże. Zawsze jednak uroczystość ta powinna pozostać w pamięci jako jedyne, niepowtarzalne wydarzenie, dlatego w trakcie przygotowań tak bardzo zależy nam, aby wyjątkowej uroczystości zapewnić jak najlepszą oprawę i serwis.

Dołożymy wszelakich starań, aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu. Profesjonalna obsługa doradzi dowolną aranżację sali przy okrągłych lub prostokątnych stołach. Bogate i wyselekcjonowane menu, specjalnie przygotowane przez Szefa Kuchni, zaspokoi najbardziej wysublimowane gusta naszych wymagających Gości.

Nowożeńcy w prezencie od Hotelu otrzymają klucze do komfortowego i przytulnego apartamentu na noc poślubną uświetnioną winem musującym i wykwintnym śniadaniem.

Nie zapomnieliśmy również o gościach weselnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy pokoje w atrakcyjnych cenach oraz bezpłatny parking.


Z wielka przyjemnością zorganizujemy wesele Waszych marzeń
w Restauracji Hotelu „Marysin Dwór”


Nasza Oferta

W cenie menu (200-330) dodatkowo otrzymują Państwo:

• apartament dla Nowożeńców z gwarancją późnego wymeldowania(14:00)
• śniadanie dla Nowożeńców serwowane do apartamentu (zam.tel.)
• butelka wina musującego wraz z pucharkiem owocowym w apartamencie Nowożeńców
• chleb powitalny
• sale weselne o powierzchni dopasowanej do planowanej liczby uczestników, z uzgodnionym ustawieniem stołów i parkietem do tańca
• ceremoniał powitania Nowożeńców przed przyjęciem weselnym
• lampkę wina musującego dla wszystkich Gości w czasie ceremonii powitalnej
• miejsca parkingowe dla Młodej Pary i Gości weselnych
• 10% rabat na wszystkie kolejne imprezy rodzinne dla Państwa Młodych
(Chrzciny, Komunie, Rocznice, Imieniny i Urodziny) organizowane dla min. 20 osób

Ponadto polecamy Państwu usługi i opcje dodatkowo płatne:

• pokoje dla gości weselnych w specjalnych cenach:
140 PLN – pokój jednoosobowy
160 PLN – pokój dwuosobowy
Ceny zawierają śniadanie

• pakiet alkoholi bez limitu(12h) 50,00( piwo beczkowe, wódka czysta Sobieski, wino białe i czerwone)
• możliwe jest korzystanie z własnych napoi alkoholowych (konieczna banderola polskiej akcyzy)

• Fontannę czekolady (prawdziwa gorąca czekolada wypływająca ze srebrnej fontanny ustawiona na postumencie w asyście świeżych owoców, biszkoptów i innych słodkości). Cena od osoby: 15,00

• Stół staropolski - Chcesz żeby goście Twoi zrywali kiełbasę z drzewa, kroili udziec wędzony, zajadali się ogórkami z beczki i smalcem z boncloka? Wszystkie wyroby na tym stole to produkt masarzy z Nowego Targu i okolic, produkowane metodami tradycyjnymi. Cena : sala taneczna pow. 40os – 80 os. 2500,00, sala bankietowa pow. 80os 3500,00

• Gra światłem * (tylko sala bankietowa) GRATIS
Chcesz aby Twoje wesele było w kolorach tęczy?
Czy macie już swój ulubiony kolor?
Żeby każdy element sali by wyeksponowany kolorem?
Nowe możliwości aranżacji światłem w Marysinym Dworze zapewnią
przyjemną atmosferę każdej imprezie.

• Zakup w promocyjnych cenach następujących produktów:
Wódka 0,5l (Sobieski, Bols, Wyborowa, Bocian, Żubrówka, Gorzka Żołądkowa) 30,00
Wódka 0,5l (Finlandia, Absolut, Smirnoff czarny) 40,00
Wina: Argentyna, Chile, Hiszpania od 30,00
W cenę wliczono okolicznościowe zawieszki na butelki

Zasady rezerwacji i płatności

Hotel & Restauracja Marysin Dwór udostępnia następujące sale weselne:

* Taneczna: sala znajdująca się na terenie restauracji. Minimalna ilość uczestników 40 osób pełnopłatnych. Możliwe ustawienia stołów (litera T lub podkowa)

* Bankietowa: sala znajdująca się na wysokim parterze. Minimalna ilość uczestników 80 osób pełnopłatnych. Jeżeli liczba osób będzie mniejsza niż wymagana na daną salę konieczna będzie dopłata różnicy pomiędzy faktyczną, a wymaganą minimalną liczbą osób.

• Osoby organizujące wesele mogą wstępnie zarezerwować interesujący ich wolny termin bez zaliczki na 14 dni. Po upłynięciu tego okresu zostaną automatycznie wykreśleni z rejestru rezerwacji bez powiadomienia

• W razie chęci potwierdzenia wstępnej rezerwacji zleceniodawca imprezy wpłaca 2000 zł bezzwrotnej zaliczki. Zleceniobiorca zobowiązany jest wystawić pokwitowanie wpłaconej zaliczki oraz wypisać umowę lub w razie nieobecności managera odpowiedzialnego za organizację imprez weselnych umówić zleceniodawcę na dogodny termin podpisania w/w umowy.

• Bezzwrotna zaliczka w wysokości 2000 zostanie zaliczona na poczet kosztów związanych z organizacji wesela tzn. ogólna kwota ilość osób x koszt wybranego menu – zadatek.

• Na 31 dni przed planowaną uroczystością Zleceniodawca wpłaci zaliczkę w wysokości 50% należności za część gastronomiczną oraz potwierdzi ostateczną wersje menu weselnego.

• Na 21 dni prosimy o potwierdzenie ostatecznej ilości pokoi hotelowych. Na 7 dni prosimy o ostateczne potwierdzenie ilości gości na przyjęciu weselnym. W dniu tym pokrywana jest również pozostała należność za część gastronomiczną. W wypadku korzystania z opcji zakupu w naszym lokalu alkoholu w cenach promocyjnych, należność za napoje i alkohole pokrywamy najpóźniej na dzień po weselu.

• W wypadku rezygnacji z organizacji imprezy weselnej po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki Hotel & Restauracja Marysin Dwór zgodnie z umową zaliczy wpłaconą kwotę na poczet strat związanych z utratą terminu.

Zapraszamy do zapoznania się z menu weselnym >> kliknij

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

K Klaudia i Krzysiek 2018-09-20 10:34:22

Ocena: 5

My mieliśmy wesele 7 września tego roku i było cudownie :) dekorator współpracujący z restauracja zrobił kawał dobrej roboty jeżeli chodzi o wystrój sali. Pomagał nam w wielu kwestiach organizacyjnych. Menager restauracji zawsze był gotów wyczerpująco odpowiedziec na lawinę pytań i przy tym zawsze był bardzo miły i profesjonalny. Natomiast obsługa kelnerka podczas wesela naprawdę na wysokim poziomie :) my, jako Para Młoda jak również wszyscy goście czuliśmy się bardzo wyjątkowo :) dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie :) pozdrowienia :)

k kasia 2015-08-29 13:04:54

Ocena: 5

Przepiekny hotel mila obsluga czysto spokoj przepiekny klimat i wystroj . Hotel spodobal mi sie odrazu. Mozna zjesc odpoczac mnie sie bardzo podoba

B Basia 2014-04-04 10:21:58

Ocena: 5

Wprawdzie wesele miałam 5 lat temu, ale do tej pory bardzo miło je wspominam. Super obsługa, kelnerzy i właściciel bardzo mili, jedzenie bardzo dobre, z niczym nie było najmniejszego problemu. Pełen profesjonalizm. Miejsce godne polecenia. Dziękuję za miłe wspomnienia.

Tagi: Katowice, Lokale weselne, Restauracje, Wesele z Noclegiem, Obiady Weselne

Powrót