Zapytanie
782... telefon

Restauracja Nad Rozlewiskiem

Dobrzyca 86, Dobrzyce, Wielkopolskie,

W pobliżu: Piła, Złotów, Wałcz

782... telefon
Wyświetleń: 3651


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 50

Restauracja Nad Rozlewiskiem

W urokliwym zakątku malowniczego rozlewiska rzeki Gwdy, niespełna 10 minut drogi od miejskiego zgiełku centrum Piły, przy drodze krajowej nr 11, znajdą Państwo miejsce, w którym czas płynie wolniej, przyjemniej, smaczniej… W przytulnie i ze smakiem urządzonych wnętrzach lub na pięknym ukwieconym tarasie z widokiem na rozlewisko rzeki, mogą Państwo delektować się wyśmienitymi potrawami tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Załogę kuchni stanowią młodzi, zdolni kucharze.

Ambicją właścicielki i zarazem twórczyni tego obiektu – Anny Stokłosy – jest to, by produkty, które trafiają na stół Gości odwiedzających
Restaurację „Nad Rozlewiskiem”, były zdrowe, świeże i ekologiczne. Wszystkie podawane w restauracji dania komponuje się więc z warzyw, ziół
i owoców, które pochodzą z ogrodu i sadu właścicielki. Kury i jaja będące składnikami potraw pozyskiwane są od stada biegającego swobodnie po wolnym wybiegu. Kury są naturalnie karmione, dzięki czemu dostarczane przez nie jaja i mięso są najwyższej jakości.

Na potrzeby kuchni starannie selekcjonuje się mięso w trzech zakładach mięsnych, których współwłaścicielką jest także Anna Stokłosa. Nasi Goście mogą być pewni, że podawane przez kuchnię potrawy są oparte o zdrowe, świeże i ekologiczne składniki.

Dla miłośników dań z grilla, na tarasie Restauracji czeka na Gości kuchnia letnia serwująca ulubione przez wszystkich mięsa i sałatki.

Restauracja “Nad Rozlewiskiem” to nowe miejsce na kulinarnej mapie północnej Wielkopolski. To miejsce w którym oprócz tego, że smacznie zjesz, zrelaksujesz się w otoczeniu pięknej przyrody, niezależnie od tego, czy odwiedzisz nas wraz z rodziną i przyjaciółmi, wstąpisz do nas przejazdem w drodze nad morze, czy zdecydujesz się zorganizować spotkanie ze swoimi partnerami w biznesie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dobrzyce, Lokale weselne, Restauracje, Tanie Wesele, Obiady Weselne

Powrót