Zapytanie
794... telefon

Restauracja Polkowicka

Ul. Dąbrowskiego 1H, Polkowice, Dolnośląskie,

W pobliżu: Głogów, Lubin, Przemków, Rudna

794... telefon
Wyświetleń: 1020


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 2 do 50

Restauracja Polkowicka

Jesteśmy Restauracją Rodzinną z pasją do gotowania i odkrywania nowych smaków. Doświadczenie w gastronomi posiadamy od Października 1988 roku. W nowym lokalu w Restauracji Polkowickiej serwujemy potrawy o najlepszym stosunku jakości do ceny i dbamy o to z wielką determinacją niezmiennie od  Lutego 2013 roku.

Nasze menu jest bardzo zróżnicowane, choć skupiamy się na dobrej kuchni staropolskiej, nie zabraknie również elementów kuchni europejskiej.

Tworząc ofertę zwróciliśmy szczególną uwagę na upodobania naszych gości, dlatego możesz zjeść u nas klasyczny domowy obiad lub ustalając wcześniej termin i menu rozkoszować się wykwintną kolacją kuchni fusion. 

 Istnieje również możliwość organizacji przyjęcia weselnego w większej wynajętej przez gości sali wraz z obsługą kelnerską lub zapewniając Państwu catering, co stanowczo pomniejsza koszta organizacji takiej uroczystości. Co nas wyróżnia na tle konkurencji.... Wysoka jakość w adekwatnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

K Krzysztof 2020-06-04 13:46:16

Ocena: 5

Zamawialiśmy catering wraz z obsługą kelnersko - kucharską Obsługa 10/10, jedzenie 9/10 (biorąc pod uwagę fakt iż na naszej sali nie ma kuchni) wszystk podane na stoły było gorące. Wszystko smacznie, sprawnie i poprawnie. Polecam gorąco i na pewno jeszcze skorzystamy ! Krzysztof B.

Tagi: Polkowice, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Mieście, Obiady Weselne

Powrót