Zapytanie
602... telefon

Restauracja Szkiełka

ul. Św. Floriana 11, Łowicz, Łódzkie,

W pobliżu: Sochaczew, Kutno, Skierniewice, Jastrzębia

602... telefon
Wyświetleń: 21191


Średnia ocena: 5 z 46 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 350

Restauracja Szkiełka

Restauracja Szkiełka w Łowiczu to nowoczesny, klimatyzowany lokal położony nad rzeką Bzurą otoczony zielenią Parku Błonie, 5 min drogi spacerem od centrum miasta.

Organizujemy:

* przyjęcia weselne
* przyjęcia komunijne
* szkolenia
* konferencje

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie niezależne od siebie sale:

* Sala Bankietowa - klimatyzowana sala o dużej przestrzeni, przeznaczona dla 350 osób, zaopatrzona w szatnię barek oraz odrębne wejście bezpośrednio nad rzekę Bzurę. Dancefloor wyłożony specjalnym afrykańskim drewnem będzie dużym atutem dla osób które lubią potańczyć przy dźwiękach dobrej muzyki.

Oprawę muzyczna zapewni zespół lub DJ (do wyboru gości). Stoły dekorujemy zawsze świeżymi kwiatami, dobranymi w zależności od okazji. Specjalne dekoracje przygotowujemy na życzenie klienta.

* Sala Klubowa - przewidziana jest dla 70 osób, z profesjonalnym barem dobrze zaopatrzonym w alkohole z całego świata, posiada odrębne wejście do ogródka, gdzie goście mogą odpocząć w cieniu parasoli.

Dodatkowo do dyspozycji gości przygotowaliśmy duży grill Duża przestrzeń dla osób lubiących potańczyć, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie zapewnią Państwu naprawdę udana zabawę.

Przy większej ilości gości możliwość łączenia sal.

Oferujemy również przygotowanie dań zimnych i gorących oraz obsługę w wybranym przez Państwa miejscu - catering.

Zapraszamy do kontaktu!!

  • Okrągłe stoły
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2017-04-28 15:58:53

Ocena: 5

Fantastycane miejsce na imprezy, a szczególnie po remoncie, po którym Szkiełka bardzo zyskały. Teraz są naprawdę bardzo efektowne i eleganckie. Zrobiły na mnie wrażenie. Atmosfera była wyśmienita, jedzenie super, a obsługa bardzo sympatyczna.

B Beata 2017-04-05 16:22:27

Ocena: 5

Restauracja jest super. Dają bardzo dobrze zjeść, obsługa jest uczynna, a atmosfera bardzo przyjemna. Byłam na kilku imprezach w Szkiełkach i wszystkie były bardzo udane.Ostatnio byłam na rocznicy ślubu koleżanki i bawiliśmy się doskonale przy dobrej muzyce i wyśmienitym jedzeniu.

K Krystyna 2017-03-13 12:01:51

Ocena: 5

Doskonała restauracja.Jedzenie podają znakomite i w miły sposób. Bawić się i tańczyć jest gdzie. a atmosfera sprzyja zabawie. Ogólnie na pięć z plusem.

A Arkadiusz 2017-03-02 13:53:13

Ocena: 5

Do Szkiełek zostałem zaproszony przez znajomego i lokal zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - ładnie położony i zadbany. Wszyscy goście świetnie się bawili i wszyscy byliśmy zachwyceni jedzeniem. Wszystkiego było dużo, różnorodne i bardzo smaczne. Sympatyczny personel i ładne wnętrza dopełniały obrazu. Imprezę wspominam bardzo dobrze.

M Monika 2017-02-17 18:21:23

Ocena: 5

W Szkiełkach bawiłam się doskonale i nie tylko ja ale wszyscy zaproszeni na rocznicę ślubu moich przyjaciół goście. Jedzenia było w bród, a wszystko szalenie apetyczne i bardzo smaczne. Personel sprawiał,że atmosfera była wspaniała i sprzyjała dobrej zabawie. Impreza wypadła fantastycznie.

T Teodor 2017-02-07 14:47:02

Ocena: 5

Lokal bardzo mi się spodobał. a nie byłem tam bardzo dawno i uważam, że bardzo zyskał. Jest przestronny, ładnie urządzony i przyjemny. Personel pozostał nadal bardzo sympatyczny, a jedzenie tak samo smaczne. Bawiłem się wyjątkowo dobrze. Polecam.

A Aleksander 2017-01-10 11:44:38

Ocena: 5

Lokal wprost wymarzony na imprezę - od razu mi się spodobał, a potem wyło jeszcze lepiej - bawiłem się świetnie, bo atmosfera była bardzo sprzyjająca, jedzenie niezwykle smaczne, a personel bardzo miły. Polecam.

D Dorota 2016-12-28 15:53:43

Ocena: 5

Lokal bardzo ładny i ładnie położony - idealny na imprezy. Miejsca dużo, a mimo to atmosfera bardzo miła, wiele za sprawą naprawdę sympatycznego personelu. Dodajmy do tego fantastyczne jedzenie - w sumie naprawdę super.

M Mikołaj 2016-12-13 03:12:09

Ocena: 5

Lokal zrobił na mnie jak najlepsze wrażenie - ładny wystrój, przestronnie i przyjemnie. Widać, że jest dobrze prowadzony, bo obsługa bardzo się stara i jest sympatyczna i sprawna. A rzecz najważniejsza - kuchnia - świetna. Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane. Polecam.

E Edyta 2016-11-24 18:38:45

Ocena: 5

Świetny lokal. Bardzo ładna restauracja w bardzo ładnym miejscu. Kuchnia nad wyraz smaczna, a personel sympatyczny. Miejsca dużo, a więc można się zabawić bez tłoku - ja bawiłam się doskonale, a Szkiełka zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie.

Tagi: Łowicz, Lokale weselne, Restauracje

Powrót