Zapytanie
22... telefon

Restauracja Widoczna

Widoczna 3, Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Wołomin

22... telefon
Wyświetleń: 5780


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 80

Restauracja Widoczna

Miło jest nam zaprosić Państwa do naszej restauracji w Warszawie – Wawrze na niepowtarzalne dania kuchni polskiej i europejskiej. Każda pora roku jest dobra, by do nas zawitać – w ciepłe dni oferujemy ogród letni, który zachwyci każdego Gościa otaczającą, inspirującą zielenią, zaś w porach chłodnych zapewnimy przytulne ciepło okraszone smakowitościami.

Wśród polecanych specjałów kuchni polskiej i europejskiej znaleźć można miedzy innymi kaczkę pieczoną po staropolsku na jabłkach winnych z borówkami bądź pieczeń z polędwicy wołowej w sosie z grzybów leśnych. Wszystkie dania przygotowywane są na bieżąco, dopiero po złożeniu zamówienia przez Gości. Dzięki temu każde z nich zachwyca nie tylko swoim kunsztem kulinarnym, ale i świeżością. Do przygotowania potraw używamy w naszej restauracji najwyższej jakości produktów, które przyrządzamy według tradycyjnej receptury przekazywanej z pokolenia na pokolenie.

Na uwagę zasługuje również wystrój naszej restauracji i ogrodu letniego. Urządzone ze smakiem, są idealnym miejscem na chwilę relaksu w towarzystwie wyśmienitych specjałów kuchni polskiej i europejskiej. Całości dopełnia personel restauracji – przyjazny, uśmiechnięty, chętnie służący radą i pomocą w wyborze dania. Jest to szczególnie ważny atut w przypadku organizacji imprez.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

N Natalia 2019-06-03 20:22:01

Ocena: 5

Miła obsługa, jedzenie świeże i pyszne. POLECAM :)

M Marek 2018-09-24 09:15:07

Ocena: 5

Ta restauracja jest tak dobra, że można by powiedzieć... że jest to *widoczne*. B)

Tagi: Warszawa, Lokale weselne, Restauracje, Obiady Weselne

Powrót