Zapytanie
18... telefon

Restauracja Witowianka

Witów 205d, Witów, Małopolskie,

W pobliżu: Nowy Targ, Zakopane, Chochołów, Czarny Dunajec

18... telefon
Wyświetleń: 2237


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 300

Restauracja Witowianka

Restauracja Witowianka dysponuje dużą, przestronną, klimatyzowaną salą, będącą w stanie pomieścić do 300 osób. Jest to zatem idealne miejsce do organizowania spotkań towarzyskich i służbowych, a także bankietów oraz przyjęć okolicznościowych typu wesela, chrzciny, komunie. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zorganizowane u nas przyjęcie miało swój niepowtarzalny charakter.

Na specjalne życzenie gości rezerwujemy na wyłączność poszczególne sale restauracji lub całą restaurację. Służymy pomocą przy ustalaniu menu, które wraz z ceną są ustalane indywidualnie przed każdą rezerwacją. Wszelkich informacji udzielają na miejscu menadżerowie restauracji, którzy dostosowują naszą ofertę do Państwa oczekiwań.

Witowianka to utrzymany w stylu regionalnym obiekt usługowy zlokalizowany w urokliwej miejscowości Witów koło Zakopanego. Świadczymy usługi w szerokim zakresie.

Z myślą o dzieciach w obiekcie noclegowym/Restauracji Witowianka stworzyliśmy kącik zabaw, gdzie najmłodsi mogą bawiąc się (rysując, układając, czytając) spędzić miło czas ze swoimi rodzicami. Organizujemy również imprezy firmowe rozbudowane według potrzeb i konieczności o wiele atrakcji.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Witów, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Górach, Rustykalne Wesele, Obiady Weselne

Powrót