Zapytanie
609... telefon

Restauracja Złota Gwiazda

ul. Łódzka 74, Poddębice, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Sieradz, Łowicz, Skierniewice, Uniejów

609... telefon
Wyświetleń: 398


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Restauracja Złota Gwiazda

Poszukując doskonałego miejsca do wypoczynku, spędzenia długiego weekendu z rodziną lub zorganizowania imprezy okolicznościowej, z całą pewnością powinieneś zapoznać się z naszą ofertą. Obiekt Restauracja Złota Gwiazda w Poddębicach to miejsce działające dla Państwa od 2005 roku. W naszym krótkim, lecz intensywnym okresie działalności zorganizowaliśmy setki wspaniałych imprez, konferencji i spotkań. Przyjęliśmy też wielu gości, którzy do dnia dzisiejszego wracają do Nas, mając w pamięci niepowtarzalną atmosferę i wysoki standard wykonywanej obsługi.

Oferujemy naszym gościom różnej wielkości pokoje wyposażone w nowoczesne TV i osobiste łazienki. Zapraszamy również do organizacji imprez w naszych salach bankietowych i konferencyjnych – nasza pomoc w obsłudze i przebiegu eventu da Państwu poczucie odciążenia podczas tego ważnego i szczególnego dnia. Możemy zorganizować tak skromne urodziny, jak i huczne wesele lub wigilie firmowe. Dla osób posiadających własne miejsce spotkania proponujemy profesjonalny catering z dojazdem i obsługą naszych kucharzy i kelnerów.

Chcemy być z Tobą w najważniejszych momentach Twojego życia. Chcesz z naszą pomocą zorganizować uroczyste przyjęcie? Uchwyć chwilę i przeżywaj to co najważniejsze. Pozwól Twoim najbliższym cieszyć się razem z Tobą – rozmowy z rodziną, kontakty z przyjaciółmi to prawdziwa frajda. Odśwież znajomości, spotkaj się z krewnymi z którymi nie widziałeś się od dawna a część organizacyjną pozostaw nam. Zajmiemy się tym najlepiej jak potrafimy, a robimy to z powodzeniem od ponad 10 lat.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy 3 sale o różnym wystroju i wielkości:

  • Sala biesiadna (średniej wielkości) – w sam raz na organizację przyjęcia urodzinowego lub 18-stki
  • Sala brzoskwiniowa (średniej wielkości) – doskonała na organizację np. imprezy firmowej czy niewielkiego przyjęcia weselnego
  • Sala duża – w której zorganizujesz wspaniałe przyjęcie weselne

Dowiedz się więcej, zapraszamy na aromatyczną kawę przy której omówimy szczegóły Twojego pomysłu. Jeśli masz mniej czasu i nie możesz odwiedzić nas osobiście, nic nie szkodzi – zadzwoń 609 999 323.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Poddębice, Lokale weselne, Restauracje, Obiady Weselne

Powrót