Zapytanie
696... telefon

Sala Weselna i Restauracja Klisza

Wolska 90, Wola Grzymkowa, Łódzkie,

W pobliżu: Łódź, Szadek, Aleksandrów Łódzki, Pabianice, Ksawerów, Rzgów, Stryków, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Poddębice

696... telefon
Wyświetleń: 565


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 10 do 300

Sala Weselna i Restauracja Klisza

Klisza to wyjątkowy Dom Weselny położony w otoczeniu wysokich lasów, z dala od miejskiego gwaru. Idealne miejsce dla wielbicieli wyśmienitych potraw przyrządzonych przez znakomitych kucharzy, miłośników doskonałej zabawy w malowniczym otoczeniu przyrody oraz wszystkich innych pragnących relaksu w niepowtarzalnym i oryginalnym klimacie. Tworzyliśmy Kliszę z myślą przyciągnięcia do naszych sal weselnych mieszkańców Łodzi i okolic, którzy pragną organizować uroczystości o wyjątkowym charakterze. Doskonałe miejsce dla niepowtarzalnych przyjęć weselnych, rodzinnych uroczystości (komunie, chrzty) i firmowych bankietów.

Na terenie Domu Weselnego i Restauracji Klisza znajdują się dwie przestronne sale bankietowe wraz z antresolą, które stwarzają idealne warunki do organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego nawet do 300 gości. Odpowiedni nastrój zapewni stylowo udekorowana sala i stoły, a także pełne zieleni otoczenie. Szef kuchni zapewni wyśmienite potrawy, które z pewnością ucieszą zarówno podniebienie jak i oko gości. Oferujemy również stół wiejski i bufet barmański. Nasi kelnerzy prezentują najwyższy poziom obsługi, są zawsze w pobliżu i ekspresowo zaspokajają wszystkie potrzeby gości.

Sala Złota to największa sala w Kliszy. Odczuwalny jest jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny klimat tego miejsca. Sala urzeka jasnym, stylowym i eleganckim wnętrzem w odcieniu ciepłego złota. Przestrzeń oraz wysoki sufit wraz z antresolą pozwalają poczuć się swobodnie i komfortowo, a duży parkiet taneczny daje możliwość swobodnego tańca nawet przy dłużej liczbie gości. Sala Złota to idealne miejsce do organizacji wyjątkowych uroczystości. Sala Złota jest przystosowana na pomieszczenie 240 osób, połączona z antresolą zdolną pomieścić 150 osób, posiada osobne wejście i oddzielne toalety. Do dyspozycji gości jest przestronny zielony ogród otoczony wysokim lasem, w którym można wyciszyć się słuchając szumu drzew i śpiewu ptaków.

Sala kameralna to doskonałe miejsce na przyjęcie do 70 osób. Wyjątkową atmosferę sali tworzą czarno-białe zdjęcia aktorów starego kina. Do dyspozycji gości Sali Kameralnej jest doskonale zaopatrzony bar oraz zadaszony taras gdzie w otoczeniu zieleni i odgłosów wody spływającej po skałkach można w spokoju zjeść posiłek. Sala posiada osobne wejście oraz oddzielne toalety.

Antresola jest integralną częścią Sali Złotej, o niepowtarzalnym i oryginalnym klimacie. Sala pomieści do 150 osób. Idealna do organizacji mniejszych przyjęć i uroczystości. Stanowi doskonałe uzupełnienie Sali Złotej przy znacznej liczbie gości.

Mając na uwadze indywidualne życzenia związane z organizacją uroczystości do każdej z nich podchodzimy profesjonalnie i ze szczególną troską.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Okrągłe stoły
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wola Grzymkowa, Lokale weselne, Restauracje, Obiady Weselne

Powrót