Zapytanie
602... telefon

Times Event Center

Kazimierza Wielkiego 1, Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Trzebnica, Legnica, Świdnica, Jelcz-Laskowice, Oława, Lubin, Oleśnica, Środa Śląska, Strzegom, Jawor, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Sobótka, Dobroszyce

602... telefon
Wyświetleń: 32692


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 300

Times Event Center - idealne na wesele i przyjęcia okolicznościowe


Times Event Center to jedyne w swoim rodzaju miejsce w samym centrum Wrocławia. Naszym Klientom oferujemy kompleksową organizację przyjęć weselnych i imprez okolicznościowych.

Oferujemy doznania kulinarne, które pobudzają zmysły: elegancki i wyrazisty nastrój, miła obsługa i doskonałe menu to nasze atuty, które znajdą Państwo w sercu Wrocławia 500 metrów od Rynku. Nasza kuchnia, prowadzona przez doświadczonych kucharzy, oferuje dania łączące tradycję ze współczesnym zamiłowaniem do potraw lekkich i zdrowych. Przykładamy dużą uwagę do szczegółów i techniki kulinarnej, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu niezwykłe kulinarne propozycje.

Według nas doskonały posiłek nie kończy się na jedzeniu i winie. Doskonały posiłek to przede wszystkim doznanie emocjonalne. Zrealizowaliśmy ten zamysł przez stworzenie dla Państwa niezwykłej sali bankietowej w przeszklonym Patio, pełnym światła słonecznego w dzień oraz księżyca i gwiazd w nocy. W obiekcie znajduje się scena, która idealnie uzupełnia scenografię tego miejsca, dając zarazem całą gamę muzycznych możliwości.

Powierzchnia - 500 m2
Wysokość - 20 m.
500 osób bankiety stojące
300 osób bankiety zasiadane

Zapewniamy:

* Lokal klimatyzowany
* Catering
* Oprawę muzyczną
* Profesjonalną obsługę
* Sprzęt audiowizualny
* Multimedialny system obrazu i dźwięku
* Tematyczny wystrój w zależności od wydarzenia

TIMES EVENT CENTER swoim Klientom oferuje również kompleksową obsługę cateringową – począwszy od zimnych przekąsek, przez dania główne, na deserach i tortach kończąc.

Wszystkie zapytania wyceniamy indywidualnie, w zależności od wymagań i oczekiwań Klienta

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Ogród
  • Parking
  • Catering

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Lokale weselne, Restauracje, Wesele w Mieście, Urban Wedding, Wesele w Namiocie

Powrót