Zapytanie
603... telefon

Zajazd Marta

Pułankowice 5A, Pułankowice, Lubelskie,

W pobliżu: Lublin, Kraśnik, Opole Lubelskie, Bychawa, Bełżyce, Modliborzyce, Poniatowa

603... telefon
Wyświetleń: 3590


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

150 zł / os

Liczba gości

od 2 do 200

Zajazd Marta

Zajazd Marta "Z miłości do natury" oferuje swoim gościom dwie przestronne, klimatyzowane sale weselne. Bogate, dopasowane indywidualnie menu. Hotel z pokojami w standardzie 3***, rabaty dla gości( połowa ceny podstawowej pokoju wraz ze śniadaniem w cenie), bezpłatny parking,gratisy dla Państwa Młodych (apartament dla nowożeńców, dekoracja sal, kwiaty, pokrowce, ścianka itp). 

W swojej ofercie posiadamy m.in. urokliwy plener na sesję ślubną( lasy, stawy, romantyczna  łódka...). Otoczenie Zajazdu - tereny zielone, zewnętrzne patio, duży ogród z oczkiem wodnym- sprzyjają wypoczynkowi i relaxowi. Wyrobiona latami marka i klasa Zajazdu Marta (pierwsza restauracja otworzona w 1993r!) pozwala nam poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez i zaufaniem naszych wiernych gości. Nagradzana kuchnia Zajazdu Marta specjalizująca się w daniach z dziczyzny i darach lasu-  uzyskała m.in nagrodę "Złotej Łyżki" i unikatową pozycję "Na szlaku Polskiej Gęsiny". 

Profesjonalnie podchodząc do każdej zleconej imprezy-  jesteśmy w stanie pomóc i wesprzeć we wszystkich etapach organizacji: Pomożemy w wyborze zespołu/DJ,; dekoratora, florystki, animatora dziecięcego itp. Dla gości przyjezdnych oferujemy 20 pokoi mieszczących łącznie 40 osób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i umówienie się na bezpłatną degustację dań przedślubnych, która pozwoli Państwu poznać i zasmakować próbkę naszych kulinarnych możliwości. Gościnne Progi Zajazdu Marta zapraszają.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  • Noclegi
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pułankowice, Lokale weselne, Restauracje, Wesele nad Jeziorem, Wesele w Namiocie, Wesele z Noclegiem

Powrót