Wyślij zapytanie
661... telefon

Zatoka Sztuki

Aleja Franciszka Mamuszki 14, Sopot, Pomorskie,

661... telefon
Wyświetleń: 3623


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 150

Zatoka Sztuki

Oddajemy do dyspozycji 3 przestronne sale z pięknymi widokami zarówno na morze jak i na park. Każda sala jest dostosowywana do potrzeb spotkania i uzbrajana w sprzęt konferencyjny i eventowy.

 

Sala Kryształowa

Klimatyzowana sala o pojemności 300 osób z przeszklonymi ścianami, za którymi roztacza się widok na zieleń Parku Północnego i szeroką panoramę brzegu morskiego. Sala wyposażona jest w elektrycznie opuszczane rolety, które umożliwiają zaciemnienie wnętrza, oraz wyposażenie konferencyjne: projektor z ekranem, nagłośnienie, mikrofony oraz zestaw audio-wideo.

 

Pracownia Morska

Pracownia o powierzchni 64m2 z przeszkloną ścianą z widokiem na plażę i tarasem widokowym wychodzącym na morze. Sala spełnia kryteria pracowni artystycznej ale jest też idealna dla szkoleń czy konferencji dla około 40-50 osób.

 

Pracownia Parkowa

Pracownia mieszcząca od 60 do 70 osób, przystosowana do wystaw, warsztatów artystycznych, szkoleń i wszelkiego rodzaju innych spotkań.Jesteśmy organizatorem wielu prestiżowych wydarzeń takich, jak koncerty, wernisaże, warsztaty mistrzowskie, spektakle teatralne, prezentacje teatrów tańca, festiwale sztuki i wiele więcej. 

Zapraszamy do kontaktu! 

  • Okrągłe stoły
  • Altana na ślub
  • Dostosowane dla niepełnosprawnych
  • Parking

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sopot, Lokale weselne, Restauracje, Wesele nad Morzem, Wesele i Ślub w Plenerze

Powrót