Zapytanie
509... telefon

Anette Wedding Atelier

Moniuszki 2, Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Jarosław, Mielec, Przemyśl, Sanok, Ustrzyki Dolne, Lesko, Radymno, Kolbuszowa, Lubaczów

509... telefon
Wyświetleń: 2034


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Anette Wedding Atelier

Witam w moim świecie pasji i miłości do projektowania, szycia i tworzenia pięknych sukien ślubnych i wieczorowych.

Od zawsze pragnęłam stworzyć miejsce gdzie bez pośpiechu,przy filiżance kawy i z ołówkiem w ręku,możemy wspólnie stworzyć suknię jaką sobie Wymarzyłyście….i tak powstała Anette Wedding Atelier…miejsce, w którym zajmuję się projektowaniem, szyciem i przerabianiem sukni ślubnych i wieczorowych z uwzględnieniem najmniejszych detali i szczegółów.

Salon powstał w 2018 roku, ale w branży buduje swoją markę w oparciu o zaufanie klientek już od 2008 r. Moje projekty cechują się wyjątkowością i niepowtarzalnością.

Wybór sukni ślubnej jest jednym z tych, które przyprawia o prawdziwy zawrót głowy. Panna Młoda staje się nierzadko zakładniczką społecznej presji, oczekiwań rodziców, jak również oceny znajomych. A może by tak wsłuchać się w siebie i nie dać się zwariować? Zapomnieć o konwenansach, i zrobić to, na co ma się naprawdę ochotę…


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agata 2021-09-20 12:14:58

Ocena: 5

To najlepszy salon sukien ślubnych w Rzeszowie. Pani Anetka to w 100% osoba profesjonalna, sympatyczna i znająca się na tym co robi. Suknie dobierane są do urody i sylwetki przyszych Panien Młodych. Oczyscie oprocz tego co jest w salonie to Pani Anetka jest w stanie zrealizowac "twoj wlasny projekt". Ceny sa bardzo dobre, atmosfera wspaniala a kreacje porzadnie uszyte z bardzo dobrej jakosci materialow. Polecam z calego serduszka! 🥰

M Małgorzata 2020-10-24 09:23:07

Ocena: 5

Pani Aneta to cudowna, ciepła osoba. Suknia, którą dla mnie stworzyła, była dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam. Nie czułam się jak kolejna klienta, której trzeba wcisnąć cokolwiek, była wysłuchana i zadbana, a wszystkie moje życzenia były spełnione. Z całego serca polecam salon. :)

Tagi: Rzeszów, Ona i On, Suknie ślubne

Powrót