Zapytanie
539... telefon

NATFR

Al. Niepodległości 705, Sopot, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Gdańsk, Żukowo, Koleczkowo, Banino, Kielno, Chwaszczyno, Przejazdowo, Oliwa, Matarnia, Nowy Dwór Wejherowski

539... telefon
Wyświetleń: 1316


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

NATFR

Jesteśmy marką odzieżową założoną w 2014 roku przez Natalię i Anetę Augustyniak. Nasz zespół tworzą ludzie pełni pasji, energii i zapału do tworzenia i realizowania nowych projektów. Wszystkie nasze ubrania powstają w studio NAT Fashion Room w Sopocie. Każda rzecz, która wychodzi z naszej pracowni jest szyta i dopracowana do perfekcji przez panie krawcowe u nas na miejscu. Tworząc kolekcję sugerujemy się trendami na dany sezon, ale również staramy się, aby były to ubrania ponadczasowe. Większość naszej odzieży to serie limitowane. Najpierw wyszukujemy tkaniny a póżniej tworzymy do nich projekt. Taki proces pozwala nam na twórczą pracę z materiałem. Wykonujemy również indywidualne projekty. Naszą misją jest towarzyszyć Kobietom w najważniejszych momentach ich życia, dlatego też w naszej ofercie znajdują się sukienki na każdą ważną okazję. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

W Wiki 2019-11-03 10:20:27

Ocena: 5

Nie mogłam trafić lepiej, uszyłam w Nat Fashion Room najpiękniejszą suknię ślubną jaką mogłam sobie wymarzyć. Długo szukałam do swojego plenerowego ślubu odpowiedniej sukni, ale nie mogłam nigdzie znaleźć. Panie w Nat Fashion stworzyły z moich wizji gotowy projekt, idealnie pasujący do klimatu w jakim miał się odbyć ślub. Perfekcyjne wykonanie i przemiła obsługa. Pani Aneta wyjątkowo uzdolniona artystka!

Tagi: Sopot, Ona i On, Suknie ślubne, Suknie Ślubne Boho, Skrzypce na ślub Warszawa

Powrót