Zapytanie
512... telefon

Wedding art - pracownia ślubna

Ul. Obrońców Westerplatte 16a, Sopot, Pomorskie,

W pobliżu: Rumia, Gdynia, Wejherowo, Reda, Gdańsk, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Władysławowo

512... telefon
Wyświetleń: 1351


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Wedding Art - pracownia ślubna

Czy jesteś z tych co muszą dotknąć, przymierzyć czy dokładnie oglądnąć rzecz którą kupują? Lubisz celebrować osobiste zakupy? Szukasz nietuzinkowego prezentu ślubnego?

Moim pomysłem było stworzenie miejsca, gdzie będzie można właśnie tego doświadczyć. Bez pośpiechu, indywidualnie, z czasem na rozmowę i wypicie kawy – przecież o to chodzi w przygotowaniach ślubnych – mają być przyjemne. Przy personalizacji dodatków ślubnych ważną rzeczą jest bliższe poznanie się i zrozumienie, aby finalny produkt był zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Kiedy już tu zawitasz, będziesz mogła w jednym miejscu kupić dodatki ślubne. Ręcznie wykonane ozdoby do włosów, unikatową biżuterię czy podwiązki - to wszystko będzie dla Ciebie dostępne od ręki lub na zamówienie wg. Twojego życzenia. Jeśli zechcesz - pojedyncze modele sukien ślubnych też na Ciebie czekają, a jeśli zażyczysz sobie uszycia – nic prostszego. W butiku znajduje się także pracownia stylizacji ślubnych, w której można wykonać makijaże, fryzury czy wypożyczyć biżuterię lub inne dodatki.

Swoją działalność oparłam na rękodziele, ponieważ uważam, iż w dobie sieciówek i tzw. „klonów” z witryn sklepowych, liczy się niepowtarzalność i jakość oraz wspieranie rodzimego rynku. Dlatego większość rzeczy znajdujących się w butiku jest tworzona przez polskich artystów. Zanim zdecydujesz się na wizytę, możesz także oglądnąć niektóre akcesoria w galeriach internetowych czy - jeśli mieszkasz daleko - zamówić je drogą pocztową.

I pamiętaj droga Panno Młoda, wizyty odbywają się w umówionych wcześniej godzinach - tak, żebym mogła poświęcić czas wyłącznie Tobie.

Poczuj się wyjątkowo i bądź oryginalna z Wedding Art.

Z myślą o Tobie

Magda Purchla

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Sopot, Ona i On, Suknie ślubne, Suknie Ślubne Boho, Akcesoria i Dodatki Ślubne

Powrót