Zapytanie
32... telefon

Awangarda Klub Tańca Katowice

ul. Chorzowska 9A, Katowice, Śląskie,

32... telefon
Wyświetleń: 1129


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Awangarda Klub Tańca Katowice
Zapraszamy na: Kurs Tańca Weselnego dla Narzeczonych, Gości Weselnych, oraz dla wszystkich Tych którzy chcą po prostu w expresowym tempie nauczyć się tańczyć. Weselny Express to intensywny, expresowy (16 lekcji – kurs podstawowy) kurs tańca towarzyskiego organizowany przez Klub Tańca Awangarda Katowice.

Program kursu tańca – Weselny Expres zawiera wybrane, najcześciej spotykane na tej wyjątkowej imprezie tańce m.in.: Walc Angielski, Walc Wiedeński, Dico-Swing, (2/1, Disco-Fox, Disco-Hustle), Disco-Samba, Cha-cha-cha, Rumba, Foxtrot, Polka, Rock and roll.

Ukończenie naszego kursu tańca towarzyskiego – Weselny Express pozwoli Państwu nie tylko opracować choreografię na pierwszy taniec weselny, ale swobodnie czuć się i tańczyć w różnych rytmach (2/4, 3/4 i 4/4), tempach (w wolnym, średnim i szybkim ) i charakterach, czym na pewno uświetnicie Państwo nie tylko tą, ale i wiele innych imprez w przyszłości.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

R Robert 2019-05-06 09:52:19

Ocena: 5

Awangarda Katowice to zdecydowanie najlepsza szkoła tańca na śląsku - MISTRZOWIE TAŃCA. Nauczą każdego bezstresowo - początkujących i zaawansowanych, 100 % skuteczności :)

E Eva 2019-05-06 09:27:13

Ocena: 5

Awangarda Katowice to Super Klub, - najlepszy na śląsku :)

Tagi: Katowice, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót