Zapytanie
85... telefon

Studio Tańca Max Dance

Aleja Piłsudskiego 8/1, Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok

85... telefon
Wyświetleń: 1212


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Studio Tańca Max Dance
Miejsce w Białymstoku dla wszystkich pasjonatów tańca. Spotykają się tu ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem oraz osoby dla których ta forma ruchu i sztuki stanowi część życia. Spotkacie tu Państwo wszechstronnie utalentowanych tancerzy oraz dyplomowaną kadrę instruktorską, która odkryje przed Wami uroki i tajniki tańca w sposób łatwy, miły i przyjemny.

W naszej ofercie znajduje się ponad 20 stylów tańca. Uczymy dzieci już od 3 roku życia, oraz osoby dorosłe. Odwiedzają nas całe rodziny aktywnie biorąc udział w różnych zajęciach tanecznych.

Dzięki tej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie - od dostojnych, salonowych walców poprzez gorące klimaty latino i energetycznej zumby.

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji i udział w wielu tanecznych seminariach, programach telewizyjnych, itp. sprawiają, iż wprowadzamy w Białymstoku nowe formy dając Państwu możliwość poznawania kultury tanecznej całego świata. W taki właśnie sposób wprowadziliśmy na Podlasiu Latino Solo, Cuban Jazz, Freestyle, Latino Dance, Zumba.
Studio działa na rynku od 2005 roku. Posiadamy dwie klimatyzowane sale taneczne i profesjonalne nagłośnienie.Siedziba studia znajduję się w samym centrum miasta umożliwiając Państwu dogodny dojazd samochodem jak i komunikacją miejską.

 

 

Zapaszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

A Anita 2020-04-06 07:57:38

Ocena: 5

Zajęcia przeprowadzane w świetnej atmosferze! :)

Tagi: Białystok, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót