Zapytanie
663... telefon

Studio Tańca Silesia

Wolności 4, Chorzów, Śląskie,

663... telefon
Wyświetleń: 1208


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Studio Tańca Silesia
W kwestii nauki pierwszego tańca przygotowaliśmy dla Państwa specjalną, kompleksową ofertę realizowaną podczas lekcji indywidualnych.

Ułożymy choreografię dostosowaną do predyspozycji i możliwości klientów, pomożemy wybrać muzykę oraz formę tańca, jeżeli decyzja nie została jeszcze podjęta, istnieje możliwość skorzystania ze zbiorów muzycznych naszej studia.

Dla zainteresowanych jest możliwość dodatkowej nauki tańców użytkowych, by móc swobodnie pobawić się w trakcie wesela nie tylko ze swoją partnerką, ale również z innymi.

Lekcje indywidualne odbywają się w systemie instruktor – para. Istnieje również możliwość umówienia się z większą ilością par.
 Instruktor dostosowuje się w miarę możliwości do Państwa wolnych terminów. 
Gwarantujemy cierpliwego nauczyciela i kameralną, przyjazną atmosferę oraz wysoką jakość zajęć.

Dla par korzystających z naszej oferty zajęć indywidualnych jest możliwość trenowania choreografii na drugiej sali – w przypadku gdy nie jest ona zajęta. Dzień i godzinę wynajmu sali należy wcześniej ustalić z instruktorem i zarezerwować termin. W przypadku uczących się u nas par, wynajem sali na ćwiczenie jest w symbolicznej cenie 5,00. Uzbierane w ten sposób pieniążki przekazujemy na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Chorzowie :)

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

M MaĆko 2018-01-16 15:19:59

Ocena: 5

Polecam z czystym sumieniem. Genialnie prowadzone zajęcia, mnóstwo humoru, luzu - bez spiny ! Rewelacja ! :)

Tagi: Chorzów, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót