Zapytanie
600... telefon

Szkoła Tańca A&G Dance Studio

Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie,

600... telefon
Wyświetleń: 813


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł

Szkoła Tańca A&G Dance Studio

Pierwszy Taniec
Częstym problemem każdej Młodej Pary to wybór pierwszego tańca. Jedni wybierają tradycyjnie - spokojnego i eleganckiego Walca Angielskiego, drudzy zaś wybierają naturalność i luz, którą mogą dać im elementy street-dance, czy też podstawy disco dance. Ale jak to się mówi "dla każdego coś dobrego" - wszystko to u Nas, oczywiście można połączyć w piękne, szalone show, które przyozdobi w sposób rewelacyjny Wasz pierwszy i jakże ważny taniec. Coraz więcej Par Ślubnych decyduje się na tę formę pierwszego tańca, więc nie warto czekać :) Najczęściej wybierane przez przyszłe Młode Pary są zajęcia indywidualne. Jest to najbardziej komfortowy sposób nauki, który przynosi szybkie efekty, gdyż program zajęć dostosowany jest do potrzeb i możliwości motorycznych Nowożeńców.W razie potrzeby Instruktorzy służą pomocą przy wyborze muzyki, do której zawsze zrobią oryginalny układ taneczny. Jesteśmy otwarci również na Państwa propozycje, wyzwania nam nie są straszne :) Oferujemy elastyczne godziny zajęć a przede wszystkim dobrą zabawę oraz konkurencyjne ceny.

Kursy tańca towarzyskiego i użytkowego

Nowatorski program taneczny, stworzony przez instruktorów A&G Studio, podczas którego zapoznacie się z wszystkimi stylami tańca towarzyskiego. Przebrniecie przez gorące klimaty salsy, baciaty i discofox. Nauczycie się współdziałać i komunikować w parze, dzięki czemu na każdej imprezie tanecznej będziecie czuć się komfortowo i pewnie. Wszystko opiewane w dobry humor i nastrój stanowi genialną alternatywę do zrzucenia również zbędnych kalorii.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

B Bartek 2020-04-29 10:15:28

Ocena: 5

Świetna szkoła tańca w Rzeszowie! Chyba najlepsi instruktorzy jakich spotkałem. Pokażą, wytłumaczą i co najważniejsze - nauczą tańczyć tak jak się powinno, a nie tak jak komu wygodniej. Zdecydowanie polecam wybrać się na kursy tańca do A&G Dance Studio.

Tagi: Rzeszów, Ona i On, Szkoły tańca

Powrót