Zapytanie
792... telefon
Wyświetleń: 3783


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2 zł

DelaDeco - Zaproszenia ślubne

Organizując jeden z najpiękniejszych dni w życiu, stajecie przed wieloma ważnymi i niejednokrotnie trudnymi decyzjami. Jedną z nich jest wybór odpowiedniej papeterii ślubnej pasującej do koloru, motywu czy stylu Waszego ślubu i przyjęcia weselnego.

Pracownia DelaDeco specjalizuje się w produkcji ręcznie wykonywanej papeterii. W naszej ofercie znajdziecie między innymi winietki, zawieszki na alkohol, karty menu, numery stołów. Możecie wybrać gotowy wzór lub poprosić o indywidualny projekt. DelaDeco na pewno przygotuję dla Was coś wyjątkowego!
Pracownia odpowiada na zróżnicowane gusta klientów. Wśród propozycji znajdziecie zarówno projekty zdobione oryginalną grafiką, jak również klasyczne i eleganckie. Jeżeli natomiast poszukujecie papeterii w stylu vintage lub z nutą folkloru także odnajdziecie tu coś dla siebie.

W pracowni DelaDeco nie znajdziecie szablonowych produktów. Poszczególne kolekcje są oryginalne i niedostępne nigdzie indziej. Jestem przekonana, że w naszej galerii każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Zaproszenia Hand Made
  • Zawieszki na alkohol
  • Papeteria ślubna
  • Winietki

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paulina 2021-01-20 12:54:21

Ocena: 5

Przepiękne zaproszenia, wykonane estetycznie i z wielką starannością. Bezproblemowy kontakt z p. Weroniką 😊 Szybka realizacja. Już nie mogę się doczekać, jak będziemy wręczać nasze zaproszenia. polecam wszystkim!

Tagi: Lublin, Oprawa, Zaproszenia

Powrót