Wyślij zapytanie
796... telefon

Lovelle - Zaproszenia ślubne

ul. Polnych Kwiatów, Dopiewiec, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań, Warszawa, Gdynia, Wrocław, Kraków, Leszno, Lublin, Środa Wielkopolska, Koszalin, Gdańsk, Szczecin, Kalisz, Oborniki

796... telefon
Wyświetleń: 1088


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3 zł

Lovelle - Zaproszenia ślubne

Nasza firma powstała z pasji do tworzenia oryginalnych projektów w stylu rustykalnym i nowoczesnym. Wierzymy, że nasze zaproszenia i dodatki ślubne uświetnią niejedno wspaniałe wesele i pozwolą Parze Młodej cieszyć się cudownymi wspomnieniami przez wiele lat. Stawiamy na jakość materiałów i elastyczne podejście do klienta i śmiało możemy stwierdzić, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych :)

Oferta Lovelle obejmuje szeroki wachlarz zaproszeń ślubnych oraz dodatków takich, jak: winietki z nazwiskami Gości, zawieszki na alkohol, plany stołów, menu i wiele innych. Stale poszerzamy asortyment produktów, aby podążać za polskimi i międzynarodowymi trendami ślubnymi.

Wiemy, jak ważną kwestią jest oprawa ślubu i wesela, dlatego realizujemy także projekty indywidualne, często niestandardowe, aby spełnić nawet najskrytsze marzenia każdej Pary Młodej.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Zaproszenia Hand Made
  • Zawieszki na alkohol
  • Papeteria ślubna
  • Winietki

Lokalizacja

Wasze opinie

M Monika 2019-02-08 13:32:01

Ocena: 5

Z całego serca polecam!🙂 Miła, profesjonalna obsługa, która bardzo dobrze potrafiła doradzić dobór kolorów i faktur tak, aby wszystko do siebie pasowalo🙂 szybki i bezproblemowy kontakt. Dziękuję za piękne zaproszenia 😊

Tagi: Dopiewiec, Oprawa, Zaproszenia

Powrót