Wyślij zapytanie
- pokaż numer

Najpiękniejsze zaproszenia

Warszawa, Mazowieckie,

W pobliżu: Kielce, Lublin, Białystok, Radom, Toruń, Bydgoszcz, Płock, Łódź, Gdańsk, Olsztyn, Szczecin, Siedlce, Płońsk, Ciechanów, Ostrołęka

- pokaż numer
Polecamy
Wyświetleń: 1071


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Najpiękniejsze zaproszenia

Mam na imię Basia, jestem profesjonalnym projektantem graficznym. Swoją pasję związaną z projektowaniem rozwijałam od studiów graficznych, pracując w branży reklamowej. Zrezygnowałam ze stanowiska art directora z miłości do papieru, ślubów, akwareli i wolności, jaką daje mi prowadzenie własnej firmy. Kocham to, co robię. Wierzę, że piękno tkwi w szczegółach. Każdy detal staram się projektować najlepiej, jak potrafię.

Proponuję Wam kilka motywów przewodnich, które zbudują kompleksową oprawę graficzną ślubu. Profesjonalnie skomponowana paleta kolorów ułatwi Wam wybór kwiatów i dekoracji. Każdy ze wzorów to właściwie gotowy pomysł na całą uroczystość. Projektując je, widziałam w głowie konkretne przyjęcia weselne wspaniałych, pełnych pasji ludzi, których ślub jest odzwierciedleniem tego, jacy są.

Współpraca z profesjonalistą daje Wam gwarancję, że Wasza papeteria będzie oryginalna, piękna i dobrze skomponowana. Jestem projektantem z zawodu. Korzystam z odpowiedniego oprogramowania, znam zasady kompozycji i typografii.

Ceny, które Wam podaję i które możecie znaleźć w zakładce Oferta na mojej stronie, są cenami ostatecznymi. Co to oznacza? Oznacza to, że nie zapłacicie nic więcej poza tą kwotą :) Ceny zawierają już bowiem podatek VAT, modyfikację karty (ucinanie bądź zaokrąglanie rożków) oraz personalizację każdego elementu, wycinanie, ręczne klejenie.

Profesjonalna obsługa to podstawa! Wasze marzenia, potrzeby i terminy są dla mnie zobowiązujące i zawsze robię, co w mojej mocy, by temu sprostać. Nawet gdy zgłaszacie się z zamówieniem „na ostatnią chwilę”, staram się zoptymalizować pracę tak, aby udało się zrealizować Wasz projekt na czas.

Zapraszamy do kontaktu!Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zaproszenia

Powrót