Zapytanie
515... telefon

PS Dziękuję - Podziękowania dla gości, prezenty, upominki

Kołbiel, Mazowieckie,

W pobliżu: Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Żyrardów, Piastów, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Józefów, Góra Kalwaria, Sulejówek, Wołomin, Grójec, Garwolin

515... telefon
Wyświetleń: 1639


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

PS Dziękuję - Podziękowania dla gości, prezenty, upominki

Oferuję upominki okolicznościowe oraz podziękowania dla gości na różnego typu imprezy, tj. wesela, chrzciny, przyjęcia komunijne, jubileusze, osiemnastki, imprezy firmowe i itp. Wszystkie produkty wykonane są własnoręcznie z dużą starannością oraz dbałością o szczegóły.
Każdy element podziękowań można dowolnie zamieniać tak aby pasował do Państwa stylu jak i profilu danej okoliczności. W przypadku własnych propozycji na prezent/upominek, napisz do nas. Wykonam pierwowzór odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje dodatkowe:
Zwracamy uwagę, że kolor gotowego produktu może nieznacznie różnić się od prezentowanego na fotografii z naszego fanpage. Z uwagi na fakt, że każdy z naszych produktów wykonywany jest ręcznie, mogą się one różnić nieznacznie między sobą.
Ponadto informujemy, że dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz upominek był wykonany z należytą jakością, a każdy z naszych klientów był zadowolony z zakupu, dlatego też termin realizacji zawsze zależny jest od ilości posiadanych zamówień i w każdym przypadku potwierdzany z klientem.
Płatność przelewem zwykłym na rachunek: Mbank: 91 1140 2004 0000 3502 5359 5377.
Realizację zaczynamy od momentu zaksięgowania środków na koncie lub otrzymania potwierdzenia wpłaty. W tytule przelewu proszę podać produkt oraz imię i nazwisko (szczegóły zamówienia omawiamy mailowo lub w wiadomości prywatnej na fanpage). Możliwość wysyłki za pobraniem.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kołbiel, Oprawa, Zaproszenia

Powrót