Wyślij zapytanie
509... pokaż numer

Dj Wodzirej na wesele Magnetic Project

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Nowy Sącz, Kraków, Lublin, Skawina, Nowy Targ, Zakopane, Andrychów, Wadowice, Dębica, Jarosław, Łańcut, Sandomierz, Tarnobrzeg, Ostrowiec Świętokrzyski, Zamość, Iwonicz-Zdrój

509... pokaż numer
Wyświetleń: 953


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2000 zł

Dj Wodzirej na wesele Magnetic Project

Witamy serdecznie. Kłania się nisko grupa Magnetic Project. Zapewniamy kompleksową obsługę muzyczną imprez (wesel) w zakresie muzyki (DJ), oraz prowadzenia wesela (Wodzirej). Zostaliśmy nominowani podczas Wielkiej Gali Branży Weselnej do tytułu DJ roku 2016, i drogą głosowania dzięki głosom zadowolonych klientów zdobyliśmy ten tytuł! W naszym repertuarze znajdują się tylko oryginalne, znane przeboje, co gwarantuje, że usłyszymy to co lubimy. Przerwy dostosowujemy do bawiących się gości, a w czasie posiłków puszczamy nastrojową muzykę. Nasz repertuar nie jest sztywno ustalony (dostosowany do gustów gości oraz ich wieku). Nasza współpraca z klientem nie polega jedynie na podpisaniu umowy lecz na konkretnych ustaleniach co do wyboru muzyki oraz stylu zabawy. Oferujemy mnóstwo atrakcji i konkursów umilających wieczór. Podczas wesela prezentowane są na specjalnym ekranie przygotowane uprzednio multimedialne prezentacje rodzinne, a po wszystkim wręczamy płytę z filmem. Warto wziąć pod uwagę fakt, że tworząc duet cała impreza przebiega płynnie, dj zapewnia oprawę muzyczną, natomiast wodzirej zabawia towarzystwo (zabawy, konkursy, nauka prostych tańców, śpiewanie). Z gitarą, tamburynem oraz śpiewnikami wychodzimy do gości i prowadzimy biesiadę przy stołach, jak również możemy poprowadzić karaoke. Na specjalne życzenie istnieje możliwość zapewnienia:

  • Pokazu tanecznego
  • Wielu innych atrakcji zgodnych z charakterem imprezy


Zadowolenie gości jest dla nas sprawą priorytetową!

Można nas znaleźć na:

  • fb jako: MagneticProject
  • instagramie: dj_wodzirej_na_wesele, #magneticproject
  • stronie internetowej: magneticproject.cba.pl

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Wasze opinie

p pamiętne wesele z Rzeszowa 2018-12-03 11:08:19

Ocena: 5

Tak jak już Panom wspomnieliśmy, wielki plus 5 gwiazdek wrzucamy z tego pamiętnego wesela w Rzeszowie co Was nie chcieliśmy puścić do domu do rana:D pozdrawiamy i dziękujemy!

A Agata I Kamil 2018-10-21 14:49:42

Ocena: 5

Polecamy jak najbardziej Panów, profesjonalizm w tym co robią;) Zabawy super, dopasowane do towarzystwa, Taniec Belgijski najlepiej wspominany do dziś. Polecamy w 100%. Pozdrawiamy

M M 2018-08-28 21:44:19

Ocena: 5

Polecam Panow w 100% wspaniała muzyka. Panowie potrafią zabawić gości oraz poprowadzić oczepiny!!! Dziękujemy

E EWA 2018-04-27 05:53:18

Ocena: 5

Panowie Damian i Przemek idealnie poprowadzili nasze wesele. Bardzo dużo wesołych zabaw, oczepiny rewelacja. Muzyka odpowiadała wszystkim. Goście bawili się do rana.

A Aneta 2018-04-26 17:52:18

Ocena: 5

Polecam dj Magnetic Project. Panowie doskonale bawią gości. Prowadzą całe wesele z uśmiechem na twarzy. Muzyka była dobrana do bawiących się biesiadników. POLECAMY !!!

Tagi: Rzeszów, Oprawa, DJ na wesele

Powrót