Wyślij zapytanie
733... telefon


Średnia ocena: 5 z 14 głosów

Zobacz opinie

Krzagolec Band

Krzagolec Band  to grupa zawodowych muzyków z doświadczeniem. Każdy występ traktujemy indywidualnie i dajemy z siebie wszystko. Nasze ogromne zaangażowanie owocuje wyśmienitą zabawą, fantastyczną atmosferą i doskonałym kontaktem ze słuchającą nas publicznością. Świadczymy wysokiej jakości usługi muzyczne i do współpracy zachęcamy wszystkich tych, którzy chcą, żeby oprawa muzyczna ważnego dla nich wydarzenia była niepowtarzalna i na długo zapadła w pamięci uczestników. Nie raz spotykamy się z opinią, że grana przez nas muzyka na żywo jest wykonana tak znakomicie, jak na prawdziwym koncercie. Nasz live band nieustannie pracuje nad tym, by była ona jeszcze lepsza.Jesteśmy wyjątkowym zespołem z wyjątkowymi muzykami na wyjątkową imprezę. Nasz zespół to grupa przyjaciół świetnie rozumiejąca się na scenie jak również poza nią .
Krzagolec Band to najlepszy zespół na wesele. zagraliśmy olbrzymią ilość wesel. Posiadamy super repertuar od disco przez rock po pop . Bazujemy na największych przebojach polskich i zagranicznych .


Ogromne doświadczenie, setki udanych imprez oraz zadowoleni klienci to między innymi nasz atut. Posiadamy własne markowe nagłośnienie oraz oświetlenie.
Dodatkową usługą jest tzw oprawa przy wyprowadzeniu oraz błogosławieństwie jak również oprawa muzyczna uroczystości ślubnej w kościele.


Gramy na terenie całej Polski jak również zagranicą :)

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Ania 2019-09-03 19:20:41

Ocena: 5

W minioną sobotę mieliśmy przyjemność gościć zespół na naszym weselu. Goście nie schodzili z parkietu, przerwy były bardzo krótkie, grali długie bloki muzyczne. Grają w 100 % na żywo, przemili ludzie. Na zakończenie miałam przyjemność zatańczyć z gitarzystą! :) polecam wszystkim :) dziękujemy za super zabawe :) polecamy:)

A Ania 2019-09-03 19:20:40

Ocena: 5

W minioną sobotę mieliśmy przyjemność gościć zespół na naszym weselu. Goście nie schodzili z parkietu, przerwy były bardzo krótkie, grali długie bloki muzyczne. Grają w 100 % na żywo, przemili ludzie. Na zakończenie miałam przyjemność zatańczyć z gitarzystą! :) polecam wszystkim :) dziękujemy za super zabawe :) polecamy:)

F Filip 2019-08-20 16:37:40

Ocena: 5

Są świetni! Nasi goście weselni bawili się doskonale. Jednymi z nich była para narzeczonych, którzy już w trakcie imprezy poprosili nas o namiar na zespół, więc prawdopodobnie spotkamy się znowu w przyszłym roku ;) Zabawy weselne poprowadzone perfekcyjnie. Wodzirej ma prawdziwe powołanie. Świetnie złapał kontakt z gośćmi i w przerwach chętnie z nimi rozmawiał. Bardzo odpowiadała nam też długość przerw, które były nieco dłuższe niż standardowo, dzięki czemu nietańczący mieli kiedy porozmawiać. Od kilku różnych osób usłyszeliśmy, że najlepszymi elementami naszego wesela była piękna dekoracja sali i właśnie zespół składający się z prawdziwych profesjonalistów.

M Michał 2019-08-06 11:32:43

Ocena: 5

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Bez problemu udało się ustalić dogodny repertuar. Konferansjerka wzorowo poprowadzona, zabawy z gustem i taktem. Goście świetnie się bawili a my jeszcze lepiej ;) Polecamy!

K Klaudia i Sebastian 2019-07-26 15:02:01

Ocena: 5

Ogólnie wesele mieliśmy prawie rok temu, aczkolwiek muszę naprawdę pochwalić zespół. Kontakt, świetny. Nie było problemów z spotkaniami, uzgadnianiem itp. Elastyczni i otwarci. Podgrywanie w domu na piątkę. Samo wesele rewelacja. Pan Wojtek prowadził wesele fajnie, luźno i bez nerwów. Gadanie świetne. Bo już na początku ściągnął tłumy na parkiet. Sama orkiestra super grała, wyczucie rytmu, głos na piątkę. Każdy z gości był zadowolony więc to dobrze o nich świadczy. Jeszcze na sam koniec bardzo fajnie mieliśmy okazję pogadać. Także co jak co, godna polecenia banda, żaden z panów nie zataczal się od alkoholu, czyli znają umiar. Nie trzeba się o to martwić. Dziękujemy! 👌

M Milena 2019-07-21 07:40:17

Ocena: 5

Zespół spełnił wszelkie nasze oczekiwania! Polecam z całego serca!!!!! 😊❤

J Justyna 2018-11-15 19:53:57

Ocena: 5

Zespół z sercem otwartym na muzykę i na ludzi! Energiczni, zaangażowani w swoją pracę, emanują sympatią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej, Krzagolec to był najlepszy wybór na najpiękniejszy dzień życia :) Polecamy wszystkim kochającym różnorodność muzyczną na weselu i tym, którzy chcą powierzyć ten dzień zespołowi z pasją :)

M Małgorzata i Andrzej 2018-08-13 12:59:05

Ocena: 5

NAJLEPSZA ORKIESTRA NA ŚWIECIE!!!! PAN WOJTEK IDEALNIE ZABAWIAŁ GOŚCI, WSYSCY SĄ BARDZO ZDOWOLENI. IPREZA DO BIAŁEGO RANA!!!! TA EKIPA ROZBAWI KAŻDEGO. NIKT INNY TYLKO ONI!!! DZIĘKUJĘ WAM ZA TAK CUDOWNĄ IMPPREZĘ!!!!!

A Asia i Tomir 2018-07-29 14:05:42

Ocena: 5

Bardzo gorąco polecamy zespół Krzagolec Band. To był strzał w dziesiątkę! Wszystko dzięki mojej siostrze, która była na weselu jako fotograf i powiedziała "bierz ich, bo ja prawie zdjęć nie mogłam robić, tak mi noga chodziła do tańczenia!" Nie zawiedliśmy się. Zespół dał z siebie wszystko! Repertuar był tak dobrany, że wszyscy byli zadowoleni. Było disco, był pop, był rock and roll, były zagraniczne utwory. Pierwszy utwór po pierwszym tańcu Elvisa - Can't Help Falling In Love, poezja! Został tak dobrze zagrany, że musiałam spojrzeć na Zespół i przekonać się czy oni faktycznie to grają. Byłam pod wrażeniem! Bardzo mili, sympatyczni ludzie. Widać, ze kochają to co robią. Także ja już polecam w okół wszystkim znajomym co planują wesele. A z naszego już dwie pary mają na Was oko :D mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy! :* :)

M Maja i Bartek 2018-07-06 14:49:11

Ocena: 5

Z całego serca polecamy, poziom kultury, gry i komunikatywności zespołu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania !!! Życzymy Wam samych sukcesów !!

Tagi: Katowice, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót