Wyślij zapytanie
602... pokaż numer

Opis

Najlepszy zespół na Wesele OXIDE

Ostatnie Wolne Terminy Na 2020 !!!

Wesele to wyjątkowy dzień w życiu dla zakochanych!
Ci którzy podjęli decyzje, że chcą spędzić ze sobą reszte życia, marzą by Wielki Dzień był pełen cudownych, wesołych chwil i wspomnień, równiez dla rodziny.
Dlatego kolejną z najważniejszych decyzji jest wybór Godnego zaufania Zespołu na Wesele...

Zespół "OXIDE"to bez wątpienia jeden z Najlepszych Zespółów na Wesele!
Dla potwierdzenia wiarygodności Zapraszamy do działu opinie klientów. (www.ZespolOxide.pl)
W bogatym repertuarze znajduje się prawie 4200 hitów Polskich i zagranicznych, spośród których napewno każdy znajdzie coś dla siebie.Podczas Uroczystości weselnej dbamy o najmniejszy szczegół. Na weselu, NIE MOŻE więc zabraknąć atrakcji i zabaw które przygotowaliśmy. Zdajemy sobie sprawę, że każde wesele toczy się własnym torem - dlatego dobieramy program artystyczny kierując się Swoim doświadczeniem, oraz sugestiami Narzeczonych.

Między innymi:

 • Wyprowadzenie z domu Pary Młodej z marszem,
 • Oficjalne przywitanie Nowożeńców, Rodziców i gości na sali weselnej,
 • Konkursy z cennymi nagrodami od Zespołu (płyta zespołu),
 • Przerwy Tylko przy ciepłym posiłku,
 • W trakcie wesela wiele zabaw - niespodzianek dla gości (ustalane z Parą młodą),
 • Oryginalne przyśpiewki weselne przy stołach,
 • Biesiada przy stole - akordeon, saksofon, tamburyn, śpiewanie z goścmi,
 • Urozmaicone zabawy na oczepiny (ponad 40 zabaw do wyboru),
 • Zbieranie na wózek,
 • Prowadzenie całego wesela w sposób kulturalny, nowoczesny i na wysokim poziomie,
 • Zespół Nie pije alkoholu w trakcie pracy!
 • "Ciotki z Ameryki" (Bonus dla chętnych) ;)


Największe osiągnięcia:

14 Lipca 2013 Szydłowiec, 1 miejsce w kategori "Najlepszy Młody Zespół" II Festiwalu Dance i Disco Polo Ziemi Szydłowieckiej,

Listopad 2013 Premiera debiutanckiej płyty pt."Pa Swojomu",

12 Lipca 2014 Szydłowiec, 1 miejsce w kategorii muzycznej "FOLK ROKU" III Festiwalu Ziemi Szydłowieckiej,

14 Sierpnia 2016 Sulejów, Wyróżnienie Burmistrza Gminy, I Festiwal Disco & Dance.

Teledyski w telewizji:

"Tapala" premiera wrzesień 2013r,

"Marusia" premiera marzec 2014r,

"Ach Aniu" premiera wrzesień 2014r,

"Zdejmij Ubranie" premiera maj 2015r,

"Niebieskie Oczka" premiera listopad 2015r,

"Dogonić Marzenie" premiera sierpień 2016r,

"Żona żoneczka" premiera listopad 2016r,

Nasz sprzęt:

 • nagłośnienie aktywne JBL,
 • monitory aktywne LANEY,
 • piec MARSHALL,
 • powermixer SOUNDCRAFT,
 • mikforon bezprzewodowe SHURE Beta,
 • mikrofony przewodowe SHURE SM58,
 • instrumenty klawiszowe ROLAND,
 • instrumenty klawiszowe YAMAHA Tyros,
 • akordeon 120 HOHNER,
 • akordeon 80 WELTMEISTER,
 • saksofon altowy YAMAHA,
 • oświetlenie dyskotekowe,
 • dymiarka,
 • własny transport.

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

E Edyta 2018-11-08 09:40:57

Ocena: 5

Jak wesele to tylko oxide są najlepsi z najlepszych Jarek tak poprowadził wesele że przy takiej liczbie ludzi czuło się jak by była 100-tka boesiada przy stołach oraz chłopaki są nie do zastąpienia po prostu sa mistrzami w swoim fachu zagrali na najwyższym poziomie bedziemy polecać każdemu jeszcze raz dziękujemy ;)

K Karolina i Grzegorz 2018-09-28 11:12:15

Ocena: 5

Było świetnie :) Goście wybawieni i pod wrażeniem, prowadzenie imprezy na najwyższym poziomie. Wokalista wyjątkowo zaangażowany, a jego energia mocno udziela się gościom :) Zespół często wychodzi za stoły. Polecamy szczerze wszystkim narzeczonym !!!

A Arletta & Arek 25.08.2018 2018-09-23 12:33:06

Ocena: 5

Dziękujemy Zespołowi OXIDE za pięknie zagrany Marsz i poprowadzenie całej zabawy weselnej.Goście weselni byli zachwyceni! Pełna profeska! Polecamy Zespół Oxide!

A Amelia&Patryk 2018-09-14 09:16:48

Ocena: 5

Serdeczne podziękowania za przepiękną oprawę muzyczną naszego wesela. Wiele osób gratulowało nam zespołu. Dziękujemy za wszelką pomoc oraz pełen profesjonalizm, zwłaszcza w tak trudnych warunkach. Orkiestra jest elegancka i reprezentuje bardzo wysoki poziom. Z pewnością będziemy polecać orkiestrę OXIDE naszym znajomym i mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze na uroczystości zorganizowanej przez nas😳🤭😘 😃 pozdrawiamy Amelka i Patryk

M Monika&Patryk 2018-08-16 17:28:57

Ocena: 5

Jak najbardziej polecamy zespół OXIDE. Bardzo dobrze po prowadzili wesele mimo ścisłego planu kuchni :P Gości na parkiecie nie brakowało.Dobry kontakt i profesjonalna obsługa. Oceniam 10/10

S Sylwia&Tomek 2018-08-03 13:32:56

Ocena: 5

"Najlepszy zespół na wesele OXIDE "- nagłówek nie kłamie. :) niespełna tydzień temu odbyło się nasze wesele, a my chcielibyśmy, żeby było jeszcze raz. Wszystko dzięki 4-osobowej grupie muzycznej, która dzieki swojej oprawie sprawiła, że nasza impreza weselna stanie się niezapomnianą nocą pełną tańców, śpiewów, śmiechów.:) kazda kwestia obgadana przed weselem miala swoje odzwierciedlenie na weselu. Repertuar, na którym nam szczegolnie zależało zostal zagrany bez najmniejszego problemu. Kontakt miedzy ekipą zespołu a gośćmi- rewelacja. Jedną z atrakcyjnych stron jest wychodzenie do gości oraz biesiada przy stołach. Przerwy są tylko podczas gorących dań! Zespół jest niepijący podczas wesela, tak wiec młodzi bez obawy moga poddać się zabawie.:) gorąco polecamy!!! Sylwia i Tomek.:)

M Marlena i Krzysiek 2018-08-03 13:03:13

Ocena: 5

Każdemu, kto chce zapewnić świetną zabawę do białego rana sobie oraz gościom, polecam zespół Oxide!! Biesiada przy stołach- rewelacja, wychodzenie do gości, super repertuar - zalety mozna byłoby wymieniać i wymieniać! Z liderem zespołu można w łatwy i szybki sposób się dogadać, nic nie stanowi problemu. W rozmowie z właścicielem sali otrzymałam informację, że kuchnia była bardzo zadowolona, ponieważ były dotrzymywane umówione godziny przerw na gorące dania. Same przerwy były tylko i wyłącznie podczas gorących dań. Ponadto miłym zaskoczeniem była duza ilość zabaw oczepinowych do wyboru - dla kazdego mozna bylo znaleźć cos dobrego. Dużym plusem jest abstynencja zespołu podczas wesela- dzieki temu całość zabawy jest prowadzona w kulturalny sposób. Z całego serducha polecam wszystkim narzeczonym, a ja sama mam nadzieję być jeszcze na weselu, gdzie będzie grać OXIDE! ;)

A Ania&Piotrek 2018-07-23 08:55:10

Ocena: 5

Jesteśmy zadowoleni z oprawy muzycznej naszego wesela, wokalista świetnie prowadził zabawę weselną zarówno na parkiecie jak i biesiadę przy stołach. Muzyka dla każdego! Bardzo dobry kontakt z prowadzącym w sprawach organizacyjnych przed weselem, a także na bieżąco w trakcie przyjęcia. Będziemy Was miło wspominać!

E Ela i Andrzej 2018-07-06 08:37:02

Ocena: 5

Bardzo polecamy zespół Oxide. Grał u nas na weselu i jesteśmy zadowoleni z wokalu, repertuaru oraz sposobu prowadzenia całej imprezy. Z czystym sumieniem możemy polecić ten zespół.

Łukasz i Karolina 2018-05-05 09:45:05

Ocena: 5

Super wesele z zespołem Oxide ! Rewelacyjna oprawa muzyczna. Oczepiny, biesiada przy stołach w trakcie wesela 10/10. Jak najbardziej polecam, parkiet przez całą noc był pełen.

Tagi: Warszawa, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót