Wyślij zapytanie
696... pokaż numer

Opis

Zespół Muzyczny Back Door

Zespół założyliśmy w latach 70-tych, biorąc udział w ważniejszych imprezach w Kotlinie Kłodzkiej, w przeglądach i festiwalach w całej Polsce, wykonując utwory własne oraz muzykę popularną każdego rodzaju, w zależności od potrzeb: pop, rock, jazz, disco, poetycka, harcerska, żołnierska a nawet rosyjska. Byliśmy laureatami wielu nagród na konkursach i festiwalach muzyki młodzieżowej (OMPP Wrocław), harcerskiej (Siedlce, Kielce), rosyjskiej (Zielona Góra) , wojewódzkich i ogólnopolskich. Na jakiś czas nasze drogi rozeszły się, chociaż każde z nas nadal zajmowało się muzyką.

Graliśmy w różnych składach na kontraktach zagranicznych w Finlandii, Norwegii, Niemczech i USA. W 2008 roku, mając chyba troszkę dość rozstań z rodzinami postanowiliśmy wrócić z wojaży i się reaktywować. Grupa Back Door, to paczka wesołych i zgranych ze sobą, wykształconych muzyków, którym gra w sercach. Chyba nie ma imprezy, której byśmy nie pokonali.

Wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej w Polsce i za granicą pozwala nam na zaspokojenie wszelkich muzycznych gustów, począwszy od świetnych lat 60-tych po współczesne hity polskie i zagraniczne. Rozumiemy to, że ludzie uwielbiają disco polo, dlatego też gramy również i ten gatunek muzyczny. W trakcie trwania imprezy robimy muzyczny show tematyczny do którego jesteśmy stosownie przebrani, czyli KRÓLOWIE DISCO( muzyka szalonych lat 70-tych), I LOVE ROCK'N ROLL ( klasyka rocka -AC/DC , DEEP PURPLE i inne).

Jesteśmy kapelą coverową, ale mamy też swój dorobek artystyczny. Gramy koncerty, eventy, bankiety, gale, wesela, plenery i inne tego typu imprezy. Jesteśmy w 100% profesjonalni, a każdą imprezę traktujemy indywidualnie , bardzo poważnie i z wielką przyjemnością, ponieważ kochamy to co robimy. W kapeli wszyscy śpiewają, dlatego też na imprezach z nami nie jest monotonnie. Dojeżdżamy w każdy zakątek Polski i nie tylko.

W zależności od potrzeb, swój skład możemy rozbudować o dodatkowych muzyków( np. saksofonistę), wokalistkę lub wodzireja. Prowadzimy imprezy i wesela obcojęzyczne angielski, niemiecki i norweski. W swoim repertuarze mamy największe hity z tych krajów. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie sceniczne firmy QSC o mocy 6000W, swoją scenę, podest i parawan akustyczny dla perkusisty, oświetlenie ledowe - głowy, lasery, belki i pary. Dobrze dobrany repertuar, wysoka kultura osobista i świetny kontakt z publicznością gwarantuje Państwu udaną imprezę. Udzielamy wysokich rabatów na nasze usługi. Zapraszamy do współpracy.

Oferta firmy:
Nasz repertuar adresowany do widzów od 5 do 95 roku życia, przyciągnie na Wasza imprezę każdą publiczność. Sprawdza się na imprezach plenerowych jak i w obiektach. Opracowaliśmy go bazując na 30-sto letnim doświadczeniu scenicznym. Posiadamy swój własny transport, scenę , podest i parawan akustyczny dla perkusisty, profesjonalny sprzęt nagłąsniający o dużej mocy, a także zawodowe oświetlenie. Prócz wesel, obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, koncerty tematyczne, bankiety, eventy oraz firmówki. Z nami impreza jest zawsze na najwyższym poziomie, a co najważniejsze udana. Z Back Door nikt nie podpiera ścian.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2016-09-23 19:28:23

Ocena: 5

Świetna kapela, lepszej nie mogłam sobie wymarzyć. Goście byli zachwyceni i wszyscy dopytywali się, skąd wytrzasnęliśmy tak wspaniały zespół. Dzięki Back Door. Będziemy Was polecać, bo jesteście tego warci.

Tagi: Szczytna, Oprawa, Zespół / DJ

Powrót