Wyślij zapytanie
784... telefon


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

1 zł

Zespół Muzyczny Kareen

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną wesel, zabaw, bankietów, studniówek, imprez okolicznościowych na najwyższym poziomie. Zapewniamy wspaniałą atmosferę oraz odpowiedni kontakt z gośćmi. 
  
Skład zespołu stanowi pięcioro profesjonalnych i ambitnych muzyków. Gramy tylko i wyłącznie na żywo, czego dowodem jest nasze bogate instrumentarium, w skład którego wchodzi: saksofon, akordeon, instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna, perkusja, a przede wszystkim charyzmatyczne wokale.
  
W trosce o Wasze zadowolenie do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nasz bogaty, ciągle poszerzany repertuar obejmujący wszelkie style muzyczne pozwala na dopasowanie się do odpowiednio bawiącego się towarzystwa czyniąc Waszą uroczystość wyjątkową.
 
Gorąco zachęcamy do odwiedzenia i wsłuchania się w nasz muzyczny kanał na YouTube oraz śledzenia profilu zespołu na facebook i lajkowania.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

N Natalia&Dariusz 2019-01-07 15:11:56

Ocena: 5

Najlepszy zespól jaki mogliśmy sobie wyobrazić w tym szczególnym dniu . Wspaniała muzyka i profesjonalna współpraca z nami . Wszyscy goście byli zachwyceni i bawili się świetnie . polecamy serdecznie :)

I Iza 2018-06-11 19:37:59

Ocena: 5

Jesteśmy bardzo zadowoleni z waszej obsługi na naszym weselu, Świetne wokale, odpowiednia konferansjerka, doskonale dobrany repertuar pod każdego co daje MEGA niezapomniana zabawę, DZIĘKUJEMY !!! Iza i Adam

Tagi: Rzeszów, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót