Zapytanie
501... telefon
Wyświetleń: 291


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

AfroBand Zespół muzyczno-wokalny na najwyższym poziomie!

Gramy muzykę dla Wszystkich, (nie korzystamy z plików MIDI oraz gotowych podkładów Mp3) Potrafimy dostosować repertuar do towarzystwa, organizujemy i prowadzimy wszelkiego rodzaju zabawy, skecze, konkursy itp. Uroczystość Weselną prowadzimy od początku do końca (Wodzirej).

Dodatkowo na Państwa życzenie jest możliwość połączenia Oprawy Muzycznej Zespołu z DJ !

Jest to świetne rozwiązanie jeśli oprócz wykonań muzycznych zespołu chcielibyście Państwo pobawić się również przy swojej ulubionej muzyce odtwarzanej np. z płyt CD itp. (muzyka elektroniczna, dyskotekowa oraz każdy inny, dowolny rodzaj muzyki) Oprawę DJ oferujemy w naszym składzie (nie jest to dodatkowa osoba)

Posiadamy profesjonalne nagłośnienie i instrumenty muzyczne najlepszych firm oraz oświetlenie zapewniające świetny nastrój. Posiadamy również własny transport – odległość nie stanowi dla nas absolutnie żadnego problemu – dojedziemy i trafimy w każde miejsce w Polsce i nie tylko..

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Biesiada przy stołach
  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Obsługa konferansjerska

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

J Justyna 2020-09-10 16:17:26

Ocena: 5

Serdecznie polecamy! Oprawa wesela na sto procent. Pełen profesjonalizm. Goście bawili się całą noc. Nadal jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

K Kasia i Michał 2020-07-14 13:44:45

Ocena: 5

Polecamy gorąco zespół Afroband z Mysłowic! Świetna muzyka, fajne wykonania, idealnie dobrany repertuar pod gości, fajne zabawy, wesele bardzo udane. Na pewno bardzo trafiony zespół, polecamy!!!

Tagi: Mysłowice, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót