Zapytanie
- telefon
Wyświetleń: 629


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Arte Voce - Oprawa muzyczna ślubu

Jesteśmy duetem, który z przyjemnością zaśpiewa na dowolnej uroczystości. Specjalizujemy się w muzyce rozrywkowej, musicalowej, a także w oprawie muzycznej ślubów.
Samodzielnie opracowujemy wykonywane przez nas utwory muzyczne, robimy aranżacje na głosy. Chętnie nawiązujemy współpracę z muzykami z naszego środowiska, mamy sprawdzoną bazę akompaniatorów. Zlecone projekty staramy się wykonać na najwyższym poziomie artystycznym, dlatego najczęściej zapraszamy do współpracy pianistów/organistów, którzy akompaniują nam w czasie występu. Mamy elastyczny repertuar i zawsze dostosowujemy do uroczystości podczas której ma on zostać zaprezentowany. Wykonujemy utwory w języku polskim, a także angielskim.

Zapraszamy do kontaktu!

  • 100% na żywo
  • Muzyka klasyczna na ślubie

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paula 2022-05-31 22:55:54

Ocena: 5

Oprawa muzyczna naszego ślubu wykonana przez zespół Arte Voce była spełnionym marzeniem❤️❤️❤️. Piękne wykonanie pieśni wywołało ogromne wzruszenie zarówno w naszych sercach, jak i sercach naszych gości. Jeśli jesteście parą młodą i szukacie oprawy muzycznej na swój ślub to tylko Arte Voce ❤️❤️❤️. Współpraca z tym zespołem to czysta przyjemność.

Tagi: Białystok, Oprawa, Zespół na wesele, Muzyka Klasyczna na Ślubie

Powrót