Zapytanie
606... telefon

Bieruńskie Bajery- zespół muzyczny

Bieruń, Śląskie,

W pobliżu: Katowice, Sosnowiec, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Rybnik, Zabrze, Żory, Bytom, Tarnowskie Góry, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie

606... telefon
Wyświetleń: 722


Średnia ocena: 5 z 5 głosów

Zobacz opinie

Bieruńskie Bajery- zespół muzyczny


Grupa muzyczna Bieruńskie Bajery to działający prężnie od wielu lat zespół muzyczny, zgranych i zaangażowanych w swoją pracę ludzi. To trzech muzyków, których łączy rzetelność i pasja do muzyki jaką tworzą. Naszą oprawą uświetniliśmy już wiele wspaniałych imprez i tych wyjątkowych dni w życiu innych ludzi. Dzięki doświadczeniu i zróżnicowaniu wieku możemy z wielu perspektyw spojrzeć na prowadzenie przez nas zabaw. Te cechy maja ogromny wpływ na bogactwo i różnorodność repertuaru jaki Państwu oferujemy.

Jesteśmy zespołem muzycznym, który z pasją podchodzi do realizacji każdego zlecenia, a przygotowanie muzyczne i wieloletnie doświadczenie sceniczne i estradowe pozwalają nam spełnić Państwa oczekiwania i marzenia o fantastycznym, niepowtarzalnym przyjęciu weselnym. Swoją pracę i wszystkie zlecenia traktujemy niezwykle poważnie, co jest gwarantem wysokiego poziomu naszych usług i wyśmienitej imprezy. A wszystko to z dużą dawką pozytywnej energii i poczuciem humoru.

Gramy muzykę dla każdego, od przyśpiewek ludowych, poprzez lata 70-te, 80-te, disco-polo, pop, rock, aż do najnowszych przebojów. Śpiewamy piosenki w języku polskim, angielskim, włoskim, francuskim i , gramy również utwory instrumentalne.

Jeżeli trzeba, bez problemu zagramy też pod domem u Państwa Młodych, w składzie: akordeon, saksofon, tamburyno. Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie, dzięki któremu zapewnimy niepowtarzalny nastrój imprezy w każdym lokalu.

W trakcie wesela prowadzimy zabawy, konkursy i oczepiny.

Jeżeli chcesz aby ten dzień był wyjątkowy a Twoi goście bawili się do białego rana i wspominali wesele przez długi czas, To jesteśmy idealnym zespołem do spełnienia Twoich oczekiwań.

Naszym głównym celem jest udana zabawa do białego rana!

Staramy się umiejętnie pokierować zabawą tak abynajbardziej nieśmiałe osoby poderwać do tańca.
To właśnie jest gwarancją udanej imprezy, którą wspomina się latami.

Zapraszamy do kontaktu!Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agnieszka 2020-02-14 10:38:41

Ocena: 5

Moja opinia o Bieruńskich Bajerach jest jak naj lepsza!! Zespół po prostu wart każdych pieniędzy. Nogi od tańczenia bola mnie do tej pory!

G Grażyna 2020-01-26 14:53:11

Ocena: 5

Bardzo fajne weselne Bieruńskie Bajery:)

I Iwona Kielska 2019-12-20 13:51:54

Ocena: 5

Bieruńskie Bajery to głosy warte grzechu. Pozdrawiam

W Weronika 2019-12-10 10:05:23

Ocena: 5

Polecam wszystkim tym, którzy potrzebują fantastycznego zespołu na wesele. Bajery zafundują Wam zabawę do białego rana. Przepiękne głosy i aranżacje utworów.

M Mateusz Pisarski 2019-11-28 09:03:42

Ocena: 5

Super zespól z pasją. Byłem na festynie organizowanym z okazji 600 lecia naszego miasta na którym grali. Wspaniała zabawa z ulubionymi przebojami. Bawili się wszyscy obecni bez względu na wiek.

Tagi: Bieruń, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót