Wyślij zapytanie
504... pokaż numer


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

2700 zł

BRC grupa muzyczna

Zespół muzyczny BRC powstał w 2008r. w Czeladzi woj. Śląskie, wcześniej grał i koncertował pod nazwą (Aplauz) działając na scenie nieprzerwanie od 1985r.

Założycielem i liderem zespołu jest Cezary Dobrowolski – kompozytor, aranżer, instrumentalista. Zespół pod nazwą BRC zadebiutował w marcu 2011r. piosenkami Ślub Na Plaży, Ilona Czy Marzenie które cieszą się ogromnym powodzeniem, dlatego też zespół przygotował na swoim debiutanckim krążku zatytułowanym „Spełnione marzenie” 18 piosenek. W sierpniu 2015 r. wydana została kolejna płyta autorska zatytułowana „Czas na zabawę” na której znajduje się 15 autorskich piosenek Czarka czyli BRC takich jak Anula Anka, Maleńka czy Tańcz. Grupa BRC ma na swoim koncie niezliczone ilości zagranych koncertów i imprez plenerowych. Piosenka „ILONA” z którą grupa BRC zdobyła I nagrodę oraz liczne wyróżnienia nie tylko internautów ale też jury konkursowe na festiwalach muzyki tanecznej w Bełchowie, Szydłowcu, Tarłowie, Krapkowicach, Mietkowie i wielu innych gościła także na antenie muzycznej telewizji VIVA nieprzerwanie przez

2 lata, rok 2015 to dwie nagrody na festiwalach muzyki tanecznej za aranżację utworów i wykonanie wokalne. Grupa BRC to też biesiada – Czarek przygotował dwie płyty z piosenkami biesiadnymi „Biesiada Inna Niż Wszystkie nr 1 i nr 2” razem – 30 piosenek - dla każdego. Rok 2015 to kolejne teledyski do piosenek Tańcz, Anula Anka, Maleńka emitowanych w telewizjach. Grupa BRC to trzech fantastycznych chłopaków lubiących grać i bawić publiczność to też gwarancja dobrej i udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Odwiedź naszą stronę na facebooku!

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Lokalizacja

Wasze opinie

A Asia i Zbyszek 2018-01-24 23:22:35

Ocena: 5

Polecamy wszystkim młodym parom i nie tylko są po prostu niesamowici, prowadzenie imprezy, piosenki i wokale - pierwsza klasa.

A Adam 2016-09-05 21:27:42

Ocena: 5

pełen profesjonalizm, super piosenki i prowadzenie imprezy

Tagi: Czeladź, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót