Wyślij zapytanie
609... pokaż numer


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

6 zł

Czadersi Wrocław

Jesteśmy zgraną mieszanką wybuchową. Po dziesięciu latach dzielenia wspólnej sceny, wciąż zarażamy energią, radością i miłością do muzyki. Pasja, profesjonalizm i muzyka na żywo.To się zawsze sprawdza!

W naszym repertuarze znajdziecie Państwo najlepsze przeboje polskie i zagraniczne, piosenki z gatunków pop, disco, rock'n'roll, najpopularniejsze utwory współczesne i te, znane od lat. Przekrojowy repertuar pozwala sprostać oczekiwaniom słuchaczy o różnych gustach muzycznych. Taneczne przeboje z lat 80' i 90' oraz przeboje polskiego rocka przeplatane rytmami latino i nastrojowymi balladami to doskonała recepta na udaną imprezę!
Jeśli mają Państwo swoją ulubioną piosenkę, którą chcielibyście usłyszeć na imprezie – przygotujemy ją na zamówienie :-)

Oferujemy również oprawę muzyczną podczas ślubu w plenerze lub w kościele, wykonaną na harfie i wokalnie lub z akompaniamentem instrumentów klawiszowych.

Zapraszamy do współpracy!

 

Lokalizacja

Wasze opinie

O Ola i Tomek 2017-01-09 22:27:02

Ocena: 5

Dziekujemy Zespolowi Czadersi za oprawe muzyczna naszego wesela.Zespol jest bardzo profesjonalny,swietnie brzmi.Wszyscy sie dobrze bawili!

A Adam 2016-04-21 22:29:11

Ocena: 5

Byłem na 3 weselach gdzie grali Czadersi. 2 jeszcze pod nazwą Side Squad. Mega energetyczne wokalistki a i chłopaki sprawni muzycznie. Polecam z czystym sumieniem. Na swoje wesele też pewnie ich zaproszę.

M Monika 2016-04-18 21:04:11

Ocena: 5

Świetny zespół na najwyższym poziomie z fantastyczną energią.Byłam na 2 weselach i i wszyscy się świetnie bawili.Nawet zgryźliwe Ciocie.Szczerze polecam.

E Eliza 2016-03-30 18:30:06

Ocena: 5

Grali u mnie na Weselu. Później u znajomych i kolejnych znajomych, bo taki był czad u nas i się gościom spodobało. Szał pał i super zabawa. Serdecznie polecam.

Tagi: Wrocław, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót