Wyślij zapytanie
506... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

5000 zł

Darius Group

Chociaż członkowie zespołu od dawna są na scenie muzycznej to pod nazwą Darius Group funkcjonują od czerwca 2010 roku.

Zespół Darius Group tworzą ludzie, dla których muzyka jest sposobem wyrażania siebie, swoistym dialogiem ze światem, poszukiwaniem i pasją, które warunkują wszystko.

Zespół z powodzeniem sięga po utwory zarówno z początku historii polskiego rocka jak i po te z czasów współczesnych. Koncerty Darius Group to podróż w czasie, podczas której gusty i wybory muzyków są naszym przewodnikiem. Wykonywane utwory zdają się być prezentem dla słuchaczy i jednocześnie ukłonem w stronę kompozytorów, autorów tekstu, pierwszych wykonawców.

Zespół świadomie oddaje oryginalne brzmienie wykonywanych utworów płynnie przechodząc przez poetyki poszczególnych dekad. U początku każdej aranżacji Darius Group leży zachwyt, a to przekłada się na radość z bycia muzykalnym. Radość, która udziela się obecnym na koncertach.

Poszukiwanie oryginalnych wykonań, utożsamianie się z przesłaniem tekstu piosenek, a wszystko to połączone ze znajomością historii muzyki rozrywkowej, daje mieszankę złożoną z evergreenów polskich i światowych. Mieszankę, która niesie ze sobą ładunek wspomnień, doświadczeń i marzeń nie tylko muzyków ale...z piosenki na piosenkę także słuchaczy.

Niebiesko Czarni rozpoczęli działalność pod hasłem polska młodzież śpiewa polskie piosenki - zespołowi Darius Grup można przypisać hasło każda młodzież śpiewa z nami piosenki. I niech śpiewa.....


Gramy 100% na żywo!!!

Zapraszamy do kontaktu!

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Starogard Gdański, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót