Zapytanie
503... telefon


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Gratis - Zespół muzycznyOferujemy oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez - wesela, studniówki, bale sylwestrowe oraz eventy okolicznościowe.

Zapewniamy oprawę muzyczną na weselach w Kielcach i całym województwie świętokrzyskim. Nasze doświadczenie zapewnia profesjonalizm usług oraz zrozumienie potrzeb klientów i ich gości.

Wszyscy posiadamy wyższe wykształcenie muzyczne i pedagogiczne. Poza naszą działalnością jako zespół weselny w Kielcach prowadzimy także zajęcia rytmiczne w szkołach i przedszkolach, naukę gry na instrumentach klawiszowych i gitarze w Szkole Muzycznej Yamaha oraz prowadzimy audycje radiowe i nagrywamy reklamy w Radio Tak, Radio Kielce, Radio RFM FM oraz obecnie Radio RMF.

Nasza działalność wykracza daleko poza aktywność zespołu weselnego. Wydaliśmy również płytę z własnymi utworami muzycznymi oraz kilka płyt we współpracy z zespołem rockowym Nektar.

Dysponujemy własnym profesjonalnym sprzętem zarówno muzycznym, jak i nagłaśniającym oraz oświetleniem, dzięki czemu kompleksowo możemy zapewnić obsługę muzyczną różnorakich imprez. Ponadto zapewniamy także własną konferansjerkę łącznie z organizowaniem wszelkiego rodzaju gier i zabaw, których dzięki setkom wesel, na których występowaliśmy, znamy naprawdę wiele i z niesłabnącym entuzjazmem proponujemy Państwu Młodym i gościom weselnym przeróżne atrakcje.

  • Biesiada przy stołach
  • Obsługa konferansjerska
  • Dekoracje światłem

Video prezentacja

Lokalizacja

Wasze opinie

P Paulina 26.08.2023 r. 2023-08-30 10:55:43

Ocena: 5

Profesjonalny zespół, świetnie wykonywane utwory, repertuar dobrany do potrzeb gości. Bardzo się cieszę, że wybraliśmy Zespół Gratis 😍😍🪗🎸🎤🎵 POLECAM

M Monika 16.07.2022r. 2022-08-08 11:30:44

Ocena: 5

Ogromne podziękowania dla całego zespołu Gratis ! Najlepsi ! ❤️❤️❤️ Cudowna atmosfera ! Nawet po mimo tego ze goście byli z różnych narodowości każdy bawił sie swietnie, wszyscy byli zachwyceni! Zespół ma ogromny repertuar gdzie każdy znajdzie cos dla siebie. Świetny kontakt i każde nasze „życzenie” było spełnione w 100% Jestesmy wdzieczni P. Beacie i całemu zespolowi za ta wspaniała, taneczna noc😘😘

M Marta i Adam 25.06.2022r 2022-07-26 10:32:16

Ocena: 5

Z całego serca dziękujemy całemu zespołowi Gratis Kielce za to, że Nasze wesele było najlepszym weselem, na jakim byliśmy - I TO DZIĘKI WAM! Dziękujemy również w imieniu naszych Gości Weselnych. Jesteśmy zachwyceni i ciągle pod wrażeniem zabawy i radości jaką Nam zapewniliście. Pełen profesjonalizm, dopasowanie repertuaru, świetne wokalne i mocne brzmienie! Jedyna ekipa w województwie, która potrafi rozbawić ludzi w każdym wieku i sprawić, że wszyscy świetnie się bawią! Najważniejsze jest robić to, co się kocha. Pozostaniecie w Naszej Pamięci na zawsze! Dzięki Wam, Nasze Wesele było wyjątkowe!

K Kinga 2022-07-18 14:00:54

Ocena: 5

Super! Zespół zrobił robotę, ludzie świetnie się bawili. Jakość, instrumenty, wokale- bomba! No i ogólnie mili, bardzo serdeczni i kontaktowi. Polecam zespół Gratis z całego serca 😁😁😁

Tagi: Kielce, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót