Zapytanie
511... telefon
Wyświetleń: 179


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

7000 zł

Gwiazda Disco na Twoim weselu

Trudno znależć fanów muzyki Disco Polo którzy nie słyszeli o Marioo a utwory takie jak Takie Ciało to Raj, czy Kochaj Mnie Tak można znależć na wielu weselnych składankach i playlistach dobieranych specjalnie do uroczystości weselnych. Od wielu lat Marioo jest częstym gościem na uroczystościach typu wesela, gdzie z przyjemnością uświetnia swoim występem tą ważną uroczystość, występując przed często bardzo zaskoczoną młodą parą i gośćmi. Jednak do niedawna koncerty takie odbywały się w formie typowego koncertu trwającego 20 - 40 min, co dla młodej pary bywało wspaniałym prezentem ale i  wiązało się również z koniecznością wynajęcia dodatkowo zespołu weselnego. 

Od początku działalności artystycznej otrzymywaliśmy wiele zapytań o możliwość występu Marioo na całym weselu. Jednak z racji charakteru występu i wyłącznie autorskiego repertuaru nie było to możliwe. Ale w związku z ciągle rosnącą liczbą zapytań postanowiliśmy w pewien sposób wyjść na przeciw waszym oczekiwaniom i teraz możecie gościć swojego ulubionego wykonawce na waszej uroczystości i wraz z Marioo parkiet waszej uroczystości może rozgrzać się do czerwoności. W szczególności jeśli jesteście rozdarci podjęciem niełatwej decyzji czy zaprosić DJa, zespół czy swojego idola.

Oferujemy wam doskonałe rozwiązanie w formie muzycznej mieszanki. A mianowicie część uroczystości z repertuarem autorskim Marioo oraz wybranymi utworami innych wykonawców, w wykonaniu wokalnym Marioo na przemian z DJ-em i dokładnie dobranym dla waszej przyjemności repertuarem.  Dzięki ogromnemu doświadczeniu muzycznemu na największych scenach, pośród każdego rodzaju publiczności możecie spodziewać się wyśmienitej zabawy i hitów które nie pozwolą żadnemu z waszych gości usiedzieć spokojnie na miejscu.

Marioo w tej odsłonie to nie tylko jego największe hity które znacie, osobiście zaśpiewane na waszym weselu, ale rownież perfekcyjna oprawa muzyczna od strony technicznej, zabawy prowadzone przez waszego idola we własnej osobie, oraz doskonała oprawa świetlna / wizualna. Występując na największych telewizyjnych scenach gdzie nie ma miejsca na niedociągnięcia czy pomyłki, wszystko dopracowane jest w najmniejszym szczególe. Takiego samego podejścia możecie spodziewać się na ważnej dla was uroczystości. W waszym geście pozostaje więc już tylko zaopatrzyć się w wygodne buty do tańca i bawić się do białego rana.

Musimy zaznaczyć że jest to całkowicie nowa oferta z naszej strony, więc nie doszukają się państwo na naszej stronie kilometrów opinii, czy filmików nagrywanych podczas wesel. Stąd też potrzebujemy waszego zaufania aby zbudować swoją reputacje od tej muzycznej strony. Jednak mamy nadzieje że nasze doświadczenie z największych telewizyjnych scen, gdzie zwyczajnie nie ma miejsca na żadne błędy, będzie na początek wystarczającą zachętą :)

Zapraszamy do kontaktu
Zespół Marioo

  • Prowadzenie wesela w języku obcym
  • Dekoracje światłem

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Oprawa, Zespół na wesele

Powrót